Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:627
Wczoraj:760
W tygodniu:5258
W miesiącu:18612
Ogólnie:4469816

Kto jest online

9
Online

niedziela, 24, październik 2021 21:03

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKATo, jak szybko pojawiają się efekty ćwiczeń, zależy w dużej mierze od indywidualnych warunków: rodzaju i intensywności treningów, stanu zdrowia oraz wyjściowej sylwetki. W przypadku odchudzania efekty są widoczne dość szybko – pod warunkiem, że ćwiczenia są regularne i połączone z niskokaloryczną dietą. Szczególnie w początkowym etapie rezultaty mogą nastąpić w krótkim czasie, bo już w pierwszym tygodniu ćwiczeń. Wynika to głównie z faktu, że organizm pozbywa się nadmiaru wody oraz oczyszcza się ze złogów jelitowych. W tym czasie można schudnąć nawet kilka kilogramów i stracić do kilku centymetrów w obwodzie brzucha.

 

Później, kiedy cały proces się normalizuje, efekty pojawiają się wolniej. Jest to całkowicie normalne i nie należy się na tym etapie zniechęcać. Zdrowe tempo odchudzania, do którego wystarczy ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu i utrzymać ok. 500 kcal deficytu kalorycznego na dobę, pozwala na utratę 0,5 – 1 kg tygodniowo. Po miesiącu ćwiczeń możemy więc liczyć na utratę 2-4 kilogramów.

Jeśli chodzi o zauważalne zmiany w sylwetce, zazwyczaj są one widoczne po pierwszym miesiącu ćwiczeń.

W przypadku budowania masy mięśniowej należy uzbroić się w nieco większą cierpliwość. Nawet najlepiej zaplanowane treningi nie przyniosą efektów od razu – mięśnie potrzebują czasu do wzrostu. Również w tej sytuacji poza ćwiczeniami ogromnie ważna jest dieta i suplementacja, które zapewnią odpowiedni budulec tkance mięśniowej.

Efekty mogą pojawić się w ciągu pierwszego miesiąca treningów, jednak widoczna zmiana to kwestia nawet 3-6 miesięcy.

W przypadku ćwiczeń na poprawę zdrowia i kondycji można spodziewać się rezultatów po ok. 4 tygodniach. Oczywiście im dłużej ćwiczymy, tym efekty będą lepsze.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 635 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO