Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: magda i patrycja

magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1889

  • sexi flexi
  • sexi flexi Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy Forumowicz
  • Posty: 74
  • Oklaski: 0
Cześć wszystkim, tyle piszecie o zaletach siłowni a przeciez i aerobik ma dość mocna sekcję ;)
Od dawna chodzę na zajęcia do Magdy i jestem z niej bardzo zadowolona, Z kolei Patrycja daje zdrowy wycisk na stepie i to jest ok.
Obie umiejętnie zatkały lukę po Krisie, tak że zajęcia z nimi nigdy nie są nudne.
serdecznie pozdrawiam obie :cheer: :cheer:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 11 miesiąc temu przez sexi flexi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1901

  • ala
  • ala Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy Forumowicz
  • Posty: 68
  • Oklaski: 0
Ja też zdecydowanie preferuję aerobik, w grupie pań czuję sie bardziej swobodnię, na początku chodziłam tylko do pani Magdy, gdyż zajecia z choreografią u Patrycji wydawały mi sie za trudne, lecz teraz na dzień dzisiejszy gdy więkrzość komend jest mi dobrze znana, nie sprawiaja mi więkrzej trudności
Pozdrawiam obie Panie, tak trzymać :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1954

  • amanda
  • amanda Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 1723
  • Oklaski: 0
ja to bym chętnie pochodziła na ten aerobik ale czy mógł by mi ktoś jaśniej wytłumaczyć, co znaczą nazwy zajęć i na czym one polegają??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1960

  • Arni
  • Arni Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 199
  • Oklaski: 3
Amando słodka. Niestety nie obczajam tego aerobiku. Na siłce służę ci pomocą.
Będę za tobą hantle nosił i asystował ci przy każdej serii ćwiczeń. Co ty na to?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1962

  • amanda
  • amanda Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 1723
  • Oklaski: 0
dzięks Arni za pomoc, tylko tak sobie pomyślałam że tyle tu sie mieli o siłowni a nie ma znawców aerobiku??
to dziwne, co nie???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: magda i patrycja 11 lata 11 miesiąc temu #1963

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Zajęcia z aerobiku polecam dla osób początkujących TBC, BUP czy zajęcia z piłkami. Przede wszystkim wzmacniają mięśnie i nie ma tam układów choreograficznych. Na zajęciach TBC wzmiacniane są wszystkie partie ciała. Są ćwiczenia na biceps z hantlami, ćwiczenia z ekspanderami, ćwiczenia na brzuch, uda, pośladki, triceps, itd :). BUP jak sama prawie nazwa wskazuje to przede wszystkim ćwiczenia na partie ud, brzucha i pośladków a więc też wzmacniania. Każde zajęcia poprzedzane są rozgrzewką, komendami czasami mini układu, który jest rozszerzany na zajęciach Stepu czy dance.

To zależy od instruktorki jakie prowadzi zajęcia ze stepu ale czasami układy nie są aż takie trudne, jak do wszystkiego można się przyzwyczaić i zapoznać a czas na tych zajęciach upływa naprawdę bardzo miło. Łatwiej jest załapać kroki podczas chodzenia na zajęcia fat burning - baaardzo dobre zajęcia do wypracowania sylwetki i wydolności !Kroki są bardzo często powtarzane, więc też nie ma żadnych trudności :)także polecam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.077 s.