Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kuracja na stawy

Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #851

  • sylwek
  • sylwek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert Forumowy
  • Posty: 128
  • Oklaski: 1
Ruszył się na tym forum temat glucosaminy. Mam pytanie co jaki czas trzeba powtarzać taką kurację na stawy?
Miałem duże problemy swego czasu i stosowałem glucosaminę połączoną z białkiem.
Teraz myślę o profilaktyce. Ćwiczę boks i mam sporo treningów na siłowni nie chcę znowu przeciążyć stawów i kości.
Jak długo można stosować według was glucosaminę? Robić przerwy?
Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 tydzień temu przez sylwek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #853

  • Majka
  • Majka Avatar
glucozamina może być stosowana w celu wspomagania leczenia, jak i profilaktycznie by wzmonić stawy tak jak teraz ty sylwek, stosować ją trzeba przynajmniej przez okres 6-8 tygodni, jak nie będziesz miał już żadnych dolegliwości to zrób sobie przerwe, jeśli nie to stosuj, organizm i tak może sam ją wytwarzać tylko jak ćwiczysz intensywnie i reguralnie organizm nie nadąża z jej produkcją czyli stosuj ją tak długo jak obciążasz stawy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #854

  • Arni
  • Arni Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty Forumowicz
  • Posty: 199
  • Oklaski: 3
Kiepsko z tobą Sylwek. Sypiesz się, stawy siadają.
Wydaje mi się , ze z glucosaminą na pewno nie jest tak jak z kreatyną. Nie robi się jako takich cyklów i przerw.
Kminie sobie jednak , że jest tak jak ze wszystkim- nie ma co brać non stop. Organizm przyzwyczaja się do dawek i produktu, więc trzeba by zrobić na jakiś czas przerwę. Myślę, że co najmniej miesiąc? :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #914

  • Sztanga666
  • Sztanga666 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 5290
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Może Sylwek zaczyna wchodzić w fazę SKS :P ale jak miał kontuzję w przeszłości, to faktycznie powinien wspomóc się raz na jakiś czas glucosaminą. Tak jak Majka napisała minimum 6-8 tygodni
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #920

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 631
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Sylwek, jeśli miałeś uraz to dobrze byłoby połączyć glukozaminę z takimi składnikami jak chondroityna, kolagen, kwas hialuronowy, MSM, minerały. Polecam Ci sprawdzony suplement o takim właśnie składzie z firmy NUTREND "Flexit". Powinieneś pobrać go pełne dwa miesiączki i myślę że będzie dobrze. Ewentualnie powtórka za rok :woohoo: Pozdrowionka ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Kuracja na stawy 12 lata 1 tydzień temu #925

  • sylwek
  • sylwek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert Forumowy
  • Posty: 128
  • Oklaski: 1
Ten sks mam rozumieć ,że to starość PII Starość? Sztanga nie jest ze mną tak źle. Poprostu miałem kontuzję i zadałem forumowiczom konkretne pytanie. Chodziło mi o glucosaminę suplementu. Czy warto ją kupić bo mi polecili ma duże stężenie. Czyli Ola nie warto tego brac? Konkretnie i na temat? Mam kupić ten Nutrend?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.075 s.