Ogólnie:5717746

4

piątek, 29, marzec 2024 04:59

Marek Olejniczak

Udanie sezon 2014 zakończył Marek Olejniczak, nasz mistrz świata w kategorii superciężkiej z 2012 z Ekwadoru. "Oley" podczas rozegranych w miniony weekend w Sommelsdijk zawodów Grand Prix Holandii wygrał rywalizację w kategorii + 100 kg, a także wszechwag.
Przypomnijmy, że w najważniejszym tegorocznym starcie, przed dwoma tygodniami w odbywającej się w Moskwie Amatorskiej Mr. Olympia, Marek Olejniczak zajął w kategorii + 100 kg czwarte miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia programu dowolnego Marka Olejniczaka, który nasz mistrz świata z 2012 roku, wykonał dzisiaj podczas zawodów Amateur Mr. Olympia w Moskwie.
Nasz kulturysta zajął w kategorii powyżej 100 kg czwarte miejsce. Wygrał Jellali Abdelaziz z Maroka przed Rosjaninem Andrejem Sorokinem i Majtaba Notarki z Iraku.
Piąty był kolejny Rosjanin Aleksiej Tronow, a szósty Ahmad Sayed Alrafaie z Kuwejtu.

Zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego występu Marka Olejniczaka, naszego mistrz świata z 2012 roku, w Moskwie podczas Amateur Mr. Olympia. "Oley" wraz z dwunastoma innymi zawodnikami rywalizował w eliminacjach w kat. powyżej 100 kg.
O awans od finału walczyli także: Włoch Enrico Frisingnelli (nr 114), Rosjanie Dmitry Karakash (115), Andrej Sorokin (116), Aleksiej Tronow (125), Austriak Martin Dudas (117), Ahmad Sayed Alrafaie z Kuwejtu (118), Jellali Abdelaziz z Maroko (119), Aholfazle Rahimzah Boghrabad (120) i Notarki Majtaba (123) z Iranu, Egipcjanin Eid Walid (121) oraz HuzaimAli Hani (124) i Jawadjarullah Dhurgham (127) z Iraku.

W niedzielę w Łazienkach Królewskich w Warszawie już po raz piąty odbył się "Bieg Po Nowe Życie". W imprezie organizowanej przez Przemka Saletę udział wziął także Marek Olejniczak, nasz mistrz świata w kulturystyce IFBB z 2012 roku w kategorii superciężkiej.
- Ciesze się, że znalazłem się wśród tak wielu ciekawych ludzi, którzy wspierają akcje transplantacji - mówi Marek Olejniczak, który wystartował w imprezie na dystansie 6 km w sztafecie z Tomkiem z Warszawy i Sebastianem z Gdańska (obaj panowie po przeszczepach nerek).

Marek Olejniczak, nasz mistrz świata w kulturystyce z 2012 roku,  w miniony weekend zaprezentował się przed publicznością podczas... gali bokserskiej „Śliwicki Boxing Show”, organizowanej przez Gruchała Team Chojnice i Urząd Gminy Śliwice.
Jason troche grandzil choc dzisiaj jest sobota 2go a nie piatek 13go skonczylo sie interwencja policji pozdrowienia dla calego Gruchala Team i dla Jozka Warchola. - Oley napisał o wydarzeniu na swoim profilu na fb.
W walce wieczoru śliwickiej gali Patryk Godlewski (69 kg) po ciekawym pojedynku pokonał na punkty Radosława Kuśmierskiego.

Marek Olejniczak, nasz ubiegłoroczny mistrz świata w kulturystyce IFBB udzielił portalowi  wszystkodlakucharzy.com obszernego wywiadu. W rozmowie z portalem „Oley” opowiada o swoich kulinarnych zamiłowaniach.
 - Większość ludzi myśli, że to kobieta powinna się krzątać po kuchni, gotować i myć garnki. U mnie było inaczej. Zacząłem swoją przygodę kulinarną będąc jeszcze kawalerem, nie mając żony, dzieci, mieszkając u mamy. Byłem zmuszony, żeby samemu przygotowywać posiłki. Oczywiście było to związane z moją dziedziną sportu, którą zająłem się potem bardzo poważnie. Niestety, chcąc trenować siłę, trzeba odpowiednio przygotować sobie paliwo. Trzeba wiedzieć, jakie składniki powinny się znajdować w jedzeniu. Dlatego zacząłem więcej czytać, podpatrywałem, jak robią to kucharze w telewizji. Nie było wtedy jeszcze tak dużo programów kulinarnych, jak teraz, ale zawsze coś mogłem dla siebie znaleźć. Starałem się tak to przyrządzić, aby smakowało. Uznałem, że skoro już muszę trzymać dietę, to chcę, żeby każde danie wyglądało i smakowało inaczej niż poprzedni posiłek. - mówi Marek Olejniczak.
Rozmowę znajdziecie tutaj

Przed rokiem w Mistrzostwach Świata w Kulturystyce IFBB Marek Olejniczak, reprezentant Klubu Sportowego Paco wywalczył historyczny sukces, stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii superciężkiej (+100 kg)!
W drugim odcinku serii „Trening czyni mistrza” Twojej Telewizji Morskiej nasz mistrz opowiedział o zawodach w Ekwadorze.
Z materiału dowiecie się jaki był plan Marka na MŚ, jak zareagował gdy okazało się, że został mistrzem świata, w końcu jaka jest recepta na złoto?  Drugą część serii „Trening czyni mistrza” znajdziecie tutaj

Marek Olejniczak reprezentant Paco Lublin podczas Pucharu Polski i Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness wystąpił w kulturystyce mężczyzn - kategoria wszechwag. Miał okazję stanąć wśród elity zawodników, między innymi obok Jakuba Potockiego czy Adama Adamskiego. nasz reprezentant również ma na swoim koncie sporą dawkę sukcesów przede wszystkim, dwukrotnie zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy oraz uplasował się na szóstej pozycji podczas Arnold Classic Europe. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, gdzie Marek opowie o zawodnikach w swojej kategorii, głównym przeciwniku do eliminacji Mistrzostw Świata a także o swojej formie.

Odwiedza nas 350 gości oraz 0 użytkowników.