W miesiącu:112080
Ogólnie:5847878

8

czwartek, 18, kwiecień 2024 10:10

Dwa drugie miejsca to dorobek reprezentacji Polski, startującej w prestiżowych zawodach Arnold Classic Europe. W Madrycie srebrne medale wywalczyli fitnesska Magdalena Krajkowska i kulturysta Mariusz Bałaziński.

Wystepująca w fitness sylwetkowym do 158 cm Magdalena Krajkowska musiała uznać wyższość jedynie Włoszki Giady Simari. Z kolei Mariusz Bałaziński, startujący w kulturystyce klasycznej do 175 cm przegrał pierwsze miejsce z Bułgarem Konstantinem Paskalewem zaledwie o trzy punkty. Przemysław Żokowski, drugi z naszych reprezentantów w rywalizacji klasyków, aktualny mistrz Europy, zajął dopiero dziesiąte miejsce.

Poza finałami byli także pozostali nasi reprezentanci. Siódme lokaty zajęli Patrycja Kozyra w fitness sylwetkowym powyżej 168 cm i Marek Olejniczak (kulturystyka powyżej 100 kg), ósme Katarzyna Woś (kulturystyka wszech wag kobiet), a dziewiąte Andrzej Kołodziejczyk (kulturystyka powyżej 100 kg). Dopiero piętnasty był Tomasz Lech (kulturystyka do 100 kg)

W rywalizacji zawodowców do finału kulturystów nie awansował Robert Piotrkowicz mimo dobrej formy. Zwycięzcą został Victor Martinez, drugie miejsce zajął Dexter Jackson, a trzecie Ronny Rockel.

Odwiedza nas 371 gości oraz 0 użytkowników.