W miesiącu:114723
Ogólnie:5850521

3

czwartek, 18, kwiecień 2024 18:52

Cztery medale, złoty, srebrny i dwa brązowe zdobyli reprezentanci Klubu Sportowego Paco Lublin podczas rozgrywanych w sobotę w miejscowości Ostrów Mazowiecka XX Debiutów Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Najlepiej z naszych spisał się Paweł Gałęzowski, który wygrał rywalizację kulturystów w kat. 90 kg. Drugie miejsce zajął Maciej Frelikowski (kulturystyka klasyczna 180 cm), a trzecie Robert Proniewicz (kulturystyka 80 kg) i Patryk Szostak (kulturystyka +90 kg) .

W Debiutach 2013 medalowe nadzieje wiązaliśmy ze startem naszych zawodniczek w bikini fitness. W najliczniej obsadzonej w zawodach konkurencji (aż 26 pań) zobaczyliśmy sześć reprezentantek Paco. Do finału awansowały dwie: Alicja Tuduj i Marta Ceglarska-Wójciak. Niestety, żadna nie znalazła się na podium. Zaskoczenia decyzją sędziów nie ukrywała Patrycja Kozyra, nasza najlepsza fitnesska, obecnie trenerka zawodniczek (spodziewa się dziecka). - Nie tylko jak byłam przekonana, że  obie nasze dziewczyny znajdą się na podium. Stało się inaczej. W tym miejscu trudno nie widzieć analogii do ubiegłorocznej rywalizacji w fitness sylwetkowym, w który moja podopieczna Bernadetta Marcjan biła o głowę wszystkie rywalki, a zajęła niespodziewanie drugie miejsce. Kilka tygodni później w Mistrzostwach Polski nie było już żadnych wątpliwości sięgnęła po złoty medal - mówi nasza mistrzyni.

Odwiedza nas 407 gości oraz 0 użytkowników.