W miesiącu:115437
Ogólnie:5851235

2

czwartek, 18, kwiecień 2024 21:11

Aż 21 zawodników Paco Lublin wystąpiło w miniony weekend w Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się w Częstochowie. Zawody te są ostatnimi przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się 18 i 19 kwietnia w Kielcach. Oto nasi wspaniali medaliści: Diana Dudziak wygrała kategorię fitness sylwetkowe kobiet. Zaraz za nią znalazła się Ewelina Kufieta. W kategorii kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180cm trzecie miejsce zajął Paweł Kowalski natomiast Patryk Pohoryło znalazł się na drugim miejscu w kulturystyce klasycznej mężczyzn powyżej 180cm. Świetną formę zaprezentował Marcin Myśliwiecki, który zdobył złoto w kategorii kulturystyka mężczyzn do 70kg, podobnie jak nasz mistrz i bardzo doświadczony zawodnik, Dominik Hałas, który wygrał kategorię kulturystyka mężczyzn do 100 i kategorię kulturystyka + kulturystyka klasyczna Open! W ostatniej kategorii - kulturystyka mężczyzn powyżej 100kg, Patryk Szostak zajął drugie miejsce.