Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:711
Wczoraj:5173
W tygodniu:16442
W miesiącu:197523
Ogólnie:6130685

Kto jest online

3
Online

czwartek, 30, maj 2024 03:17

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 W zaprzyjaźnionej z naszym klubem sekcji armwrestlingu w Gimnazjum nr 2 w Lublinie odbyły się mistrzostwa uczniów klas pierwszych w siłowaniu na ręce. W zawodach udział wzięło pięć dziewcząt i siedmiu chłopców. Najlepsi okazali się Dominika Brylant i Przemysław Kordyga.

Mistrzostwa organizowanie przez Grzegorza Łasochę, nauczyciela matematyki odbyły się w Gimnazjum nr 2 przy ulicy Lwowskiej już po raz trzeci. Impreza, podobnie jak poprzednie była niezwykle udana. Zmagania młodych adeptów armwrestlingu były niezwykle emocjonujące.

W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Dominka Brylant, druga była Dominika Kańczugowska, a trzecia Magadalena Witkowska (wszystkie IA)

Wśród chłopców na prawa i lewą rękę kolejność na podium była taka sama.Wygrał Przemysław Kordyga (IA), przed Sebastianem Ziółkowskim ( IB) i Rafałem Staszewskim (IB).

Uczestnicy i organizatorzy mistrzostw klas pierwszych w Gimnazjum nr 2. Od lewej: Łukasz Dobrzyński, Dawid Capała, trener Grzegorz Łasocha, Weronika Cywińska, Domnika Kańczugowska, Rafał Staszewski, Dominika Brylant, Przemysław Kordyga, Magdalena Witkowska, Sebastian Ziółkowski, Karol Grzybowski, Mateusz Bartnik, Damian Paszkowski i Paweł Bartnik.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO