Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2140
Wczoraj:3491
W tygodniu:5631
W miesiącu:62528
Ogólnie:6202303

Kto jest online

6
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 10:19

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Już jutro pięciu zawodników reprezentujących barwy klubu sportowego Paco, będzie miało okazję zmierzyć się przy stole. Wśród nich w kategorii do 70kg zaprezentuje się Daniel Cichowlas.

Katarzyna Drwal: Masz na swoim koncie około 25 pucharów i 21 medali. To imponujący wynik. Mistrzostwa Polski w Grudziądzu będą pierwszymi od twojej 3-letniej przerwy...

Daniel Cichowslas: Tak, od trzech lat nie startowałem. Kiedyś, z tego względu, że byłem w kategorii junior miałem też prawo zaprezentować się w seniorach i zdobyć podczas zawodów cztery pierwsze miejsca. A tak też się zdarzało. Teraz ćwiczę u kolegi. Razem złożyliśmy się na półprofesjonalną ławeczkę a mój tata pomógł mi złożyć stół.

Będziesz startował w barwach klubu Paco. Jak dowiedziałeś się o klubie i dlaczego wybrałeś akurat Paco?

D.C.: Dużo osób pytało się mnie kiedy wystartuję a ja sam chciałem w końcu spróbować swoich sił. Brakowało mi tego, bo nikt z mojego osiedla nie chciał się już ze mną siłować. Zobaczyłem na stronie FAP, że będą organizowane Mistrzostwa Polski i zacząłem szukać klubu. Tak natknąłem się na Paco, który prężnie się rozwija i dba o swoich zawodników. Postanowiłem porozmawiać z prezesem klubu, panem Andrzejem Stachurą i spotkałem się z bardzo dużą przychylnością i życzliwością.

Jak oceniasz swoje możliwości podczas mistrzostw Polski w Grudziądzu?

D.C.: Myślę, żeby wystartować tylko na lewą rękę, ponieważ w prawej miałem kontuzję barku i nadal boli mnie łokieć. Jednak czuję, że nie wytrzymam i mimo tego będę chciał rywalizować też na prawą. Nie mam techniki, którą lubię walczyć. Kiedy mam zacisniętą dłoń z rywalem, już wiem czy będę walczył techniką na górę czy w hak...to sie czuje. Liczę się z przegraną ale chcę spróbować. Wierzę w to, że mi się uda. Wiem, że mistrzostwa Polski to eleiminacjame do mistrzostw Europy, więc obsada będzie silna a myślę, że w mojej wadze, mogę mieć dużo rywali. Jestem praworęczny i wiadomo jest ona silna, ale wolę siłować się na lewą rękę. Nie mam przerosniętej ambicji, jeśli przegram, będę probówał dalej i nic mnie nie zatrzyma. Pokażę, że wytrwalość i zapał w dążeniu do celu mogą przynieść rezultaty.

Rozmawiała: Katarzyna Drwal

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 999 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO