Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1594
Wczoraj:3862
W tygodniu:18423
W miesiącu:66448
Ogólnie:6314524

Kto jest online

8
Online

piątek, 19, lipiec 2024 13:03

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

18 listopada 2005 roku na Miejskiej Hali Sportowej OSiR-u w Starogardzie Gdańskim o godzinie 19.00 odbędzie się kolejna Vendetta, z cyklu Gal Armwrestlingu Zawodowego. Głównymi bohaterami tej gali będą: żywa legenda armwrestlingu John Brzdenk z USA i młody, ale już bardzo utytułowany Alexey Semerenko z Ukrainy.

Obaj zawodnicy mieli już w tym roku możliwość spróbowania swoich sił przy armwrestlingowym stole.

Spotkali się aż trzykrotnie podczas tegorocznego Pucharu Świata Zawodowców. I w każdym z tych pojedynków, po morderczym wysiłku lepszym okazał się Amerykanin. John pałał się zwycięstwem, a Alexey z faworyta, stał się wielkim przegranym.

Obaj sportowcy mieli trochę czasu na odpoczynek i regenerację siły oraz poprawienie technik walki. Dziś jesteśmy przed kolejnym, wielkim wydarzeniem armwrestlingowym. Będzie to sześciorundowy pojedynek tych dwóch zawodników na rękę prawą o tytuł i pas Mistrza Interkontynentalnego organizacji PAL. A zadanie nie jest wcale takie łatwe. Stoczenie sześciu rund z przeciwnikiem o podobnej sile może wykończyć każdego. Tym bardziej, że pojedynek ten jest w kategorii super ciężkiej. Zapowiada się więc prawdziwa Vendetta, a czy zemsta będzie po stronie Alexey, czy tez po stronie Johna przekonamy się już wkrótce, podczas Starogardzkiej Gali Armwrestlingu Zawodowego.

Oprócz pojedynku wieczoru będziemy świadkami innych, równie zaciętych pojedynków armwrestlingowych.

Przy stole, również w sześciorundowym starciu spotkają się dwaj osiemnastoletni sportowcy: Arsen Liliejev z Rosji i Ruslan Babayev z Ukrainy. Pomimo swojego młodego wieku, obaj zawodnicy mają już na swoim koncie niezły dorobek sportowy. Arsen, to Mistrz Rosji i Mistrz Europy. Ruslan natomiast to Mistrz Ukrainy oraz Mistrz Europy i Świata. Obaj zawodnicy startują w kategorii średniej organizacji PAL, czyli do 78 kg.

Gala w Starogardzie Gdańskim nie mogłaby się obyć bez akcentu polskiego. Nasz wielokrotny Mistrz Polski i kilkukrotny zdobywca Pucharu Polski – Marcin Kreft z Lęborka zmierzy się z bułgarskim zawodnikiem – Plamentem Kisovem. Marcin będzie miał niezły orzech do zgryzienia, gdyż Kisov to przecież vice Mistrz Europy. Marcin jednak ma pewną przewagę: długo odpoczywał (prawie roczna przerwa w armwrestlingu) .

Zapowiada się więc bardzo duże show armwrestlingowe z udziałem gwiazd światowego formatu. Gościem tego wielkiego widowiska sportowego będzie inny utytułowany zawodnik sportów siłowych – Mariusz Pudzianowski.

Więcej informacji: www.armpower.net
Paweł Podlewski PAL

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 678 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO