Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:516
Wczoraj:1101
W tygodniu:1617
W miesiącu:27167
Ogólnie:3612378

Kto jest online

10
Online

wtorek, 25, czerwiec 2019 11:19

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Paco Power Tribulus Testosterone Booster to produkt oparty na ekstrakcie z buzdyganka naziemnego, zaprojektowany aby podnieść naturalny poziom testosteronu u mężczyzn.
Boostery zawierają substancje pochodzenia naturalnego, dlatego nie wywołują skutków ubocznych. Poziom testosteronu u mężczyzn jest różny, jedni mają go bardzo dużo inni z kolei za mało. Jego ilość ma wpływ na męskość oraz ma duże znaczenie w treningu. Wysoki poziom testosteronu ułatwia budowanie masy mięśniowej, spalanie tkanki tłuszczowej oraz osiąganie wyników sportowych.

 

Mężczyźni z niskim poziomem testosteronu są zazwyczaj słabi fizycznie i nie czują silnej potrzeby realizowania się w sporcie.
Efektem stosowania tribulusa jest podwyższenie poziomu testosteronu, co sprzyja lepszej regeneracji organizmu. Jest to bardzo ważne dla osób uprawiających sport oraz narażonym na intensywny wysiłek fizyczny.
Efektem podwyższonego testosteronu jest łatwiejsze budowanie masy mięśniowej oraz łatwiejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Następną korzyścią ze stosowania tego suplementu jest podwyższone libido i zwiększona pewność siebie.
Mężczyźni z wysokim poziomem testosteronu czują się lepiej. Zagęszczeniu ulega również struktura kośćca oraz wzrasta znacząco poziom siły mięśniowej.
Mocniejsze kości oraz mięśnie to lepsze rezultaty i mniejsze ryzyko kontuzji. Jeżeli ma się problemy z erekcją, obniżonym libido, niskim poczuciem własnej męskości, pewnością siebie oraz z regeneracją warto sięgnąć po ten suplement.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO