Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:573
Wczoraj:903
W tygodniu:4380
W miesiącu:4380
Ogólnie:4028505

Kto jest online

10
Online

piątek, 05, czerwiec 2020 14:03

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Mocny i dobry trening poza wodą, warto uzupełnić o napój izotoniczny. Podczas intensywnego wysiłku wydalamy z organizmu dużo wody a wraz z nią składników mineralnych, takich jak sód, potas czy magnez. Napoje izotoniczne nawadniają lepiej niż woda, szybko dostarczają potrzebnej nam energii, węglowodanów, witamin i minerałów.

Wiele osób myli napoje izotoniczne z napojami energetyzującymi. Bardzo często na półkach sklepowych izotoniki znajdują się tuż obok energetyków. Na szczęście te dwa rodzaje napojów nie mają ze sobą nic wspólnego...

W napojach izotonicznych na próżno szukać dużych ilości cukru, dwutlenku węgla czy niezdrowych barwników. Z reguły ich skład wzbogacony jest o witaminy i składniki mineralne, które mają na w celu wspomaganie organizmu i zapobieganie odwodnieniu.

Izotoniki nie są sprzymierzeńcem osób, które walczą z utratą zbędnej tkanki tłuszczowej. Przy wysiłku trwającym godzinę, osoby na redukcji nie powinny stosować napojów izotonicznych, gdyż organizm będzie korzystał z energii pochodzącej z węglowodanów dostarczonych w napoju, zamiast sięgać do rezerw w postaci tkanki tłuszczowej.

W przypadku intensywnych treningów, trwających ponad godzinę warto już postawić na uzupełnienie wypłukanych elektrolitów i sięgnąć po napój izotniczny, który szybko uzupełni potreningowe braki i szybko dostarczy potrzebną dawkę energii i minerałów!

www.sklep.paco.pl

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO