Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1757
Wczoraj:3491
W tygodniu:5248
W miesiącu:62145
Ogólnie:6201920

Kto jest online

8
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 08:36

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Klienci klubów Paco zostali przetestowani. Ankieta przeznaczona była dla kobiet i mężczyzn, którzy stosowali bądź stosują odżywki.

Jak się okazuje, dla większości dieta nie jest mocną stroną. Co innego suplementacja. Oczywiście przewagę w stosowaniu odżywek stanowią panowie. Wśród nich dominują odżywki węglowodanowe i białkowe.

Do częstych należą też węglowodanowo-białkowe i kreatyny. Kobiety za to cenią sobie spalacze typu l-carnityna czy termogeniki ale nie obyło się też bez zaznaczenia odżywek energetycznych czy białkowych. 

A jakie firmy dominują wśród naszych ćwiczących? Pierwsze miejsce ex equo, zarówno w grupie mężczyzn i kobiet zajęły Paco Power i Olimp. Napewno jest to bardzo pocieszające, że oprócz satysfkcji z ćwiczeń, odżywki i suplementy Paco Power cieszą się dużym uznaniem. Zaraz po nich znalazły się Activlab i Universal.

Dla klientów klubu najważniejsza jest jakość odżywki i cena. To tym, najczęściej kierują się, przed zakupem suplementów. Dużym plusem dla naszych trenerów jest to, że dużo osób kieruje się właśnie ich poleceniem jakiegoś produktu. Autorytet szkoleniowców jest ważny.

Od czasu do czasu korzystają też z promocji, a odżywki większe zdaniem klientów są lepsze.Najczęstszym argumentem było to, że taniej wychnodzą, są bardziej opłacalne cenowo, ekonomiczne a poza tym nie trzeba cały czas uzupełniać zapasów.

Nie oznacza to jednak, że małe są gorsze. Mniejsze opakowanie jest czasami lepsze dla tych, którzy chcą szybko zmienić smak lub rodzaj danej odżywki, są tańsze lub po prostu wygodniejsze.

Na małą zachętę dla Pań, przedstawiamy komentarze klientek, które od dłuższego czasu stosują suplementację:

Ania (przedstawiciel handlowy) - Ze względu na dziecko i pracę nie mam czasu na przygotowywanie posiłków. Ćwiczę bardzo intensywnie, minimum trzy razy w tygodniu. Chciałam zrzucić zbędne kilogramy. Postanowiłam porozmawiać na ten temat z trenerem i zaczęłam brać termogeniki. Moim stałym posiłkiem jest też proteina, którą piję zamiast kolacji i po której czuję się najedzona. Teraz, potrzebuję też odpowiedniej energii do ćwiczeń przez co kupiłam ekstrakt z guarny. Dodatkowo, już drugi miesiąc piję l-karnitynę, po której mam więcej siły podczas ćwiczeń aerobowych

Ela (położna) - Dla efektywności treningu, lepszej wytrzymałości stosuję termogeniki, które też pomagają mi w szybszym spaleniu tkanki tłuaszczowej. Czasami też piję l-karnitynę. Jestem z nich bardzo zadowolona, bo dobry suplement daje widoczne efekty a w połączeniu z dietą można je szybciej uzyskać

Katarzyna Drwal

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 953 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO