Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:142
Wczoraj:2890
W tygodniu:20212
W miesiącu:142
Ogólnie:5099704

Kto jest online

1
Online

niedziela, 01, październik 2023 02:10

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 We wrześniu 2010 roku Klub Sportowy Paco Lublin i jego sternik Andrzej Stachura zostali wyróżnieni przez władze Polskiego Zwiążku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego podczas V Krajowego Zjazdu Delegatów związku, który odbył się w Warszawie. Paco zostało nagrodzone za czwarte miejsce w drużynowej klasyfikacji wszystkich klubów w Polsce, prezes Stachura otrzymał z kolei medal 20-lecia PZKFiTS.

Podczas zjazdu PZKFiTS odbyły sie wybory władz na kadencję 2010-14. Funkcję prezesa ponownie powierzono Pawłowi Fillebornowi, a wiceprezesami zostali Marek Kruszewski, Andrzej Michalak (Warszawa) i Arkadiusz Leszczyński (Białystok). W składzie 17-osobowego zarządu znaleźli się także Andrzej Stachura oraz Leszek Michalski z Torunia, trener kadry juniorów w kulturystyce, który często gości w Klubie Sportowym Paco w Lublinie.

* Karolina Michalczuk nie obroniła tytułu mistrzyni świata. Zawodniczka Paco z Barbados nie wróciła jednak do Lublina z pustymi rękami - stanęła na trzecim stopniu podium w kategorii do 54 kg. W Bridgetown podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego została zastopowana w półfinale przez późniejszą mistrzynię, Rosjankę Jeleną Sawieliewą (5:14).

* W trzynastym pojedynku na zawodowym ringu Łukasz Maciec z Paco Team zanotował pierwszy remis. Podczas gali w Olsztynie po emocjonującym i trzymającym w napięciu do ostatniej sekundy pojedynku 21-letni lublinianin zremisował z niezwykle wymagającym rywalem, Nigeryjczykiem Anthonym Ukehem (5-3-2, 2 KO).

* W składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Mexico City znalazły się zawodniczki Paco: Ewa Sędkowska (kategoria +55 kilogramów w kulturystyce) oraz Patrycja Kozyra (fitness sylwetkowe w kategorii +163 centymetry).

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 346 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO