Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:166
Wczoraj:2890
W tygodniu:20236
W miesiącu:166
Ogólnie:5099728

Kto jest online

1
Online

niedziela, 01, październik 2023 02:21

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Twoje treningi są na najwyższym poziomie, a mimo wszystko efekty są niezadowalające?!Potrzebujesz impulsu, który pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom. Zapraszamy do naszych punktów: Paco Athletic Shop przy ulicy 1 Maja 12 oraz Klubów Paco przy ulicy Zana 72 i Kiepury 5B. Zakupując teraz odżywki Blastex NO Shock Energizer 900 g i Blastex After Blast 900 g otrzymasz sześć próbek- saszetek po 15 g gratis!

Blastex NO SHOCK ENERGIZER to złożona formuła anaboliczno - energetyczna o bardzo mocnym działaniu. Już po pierwszym treningu zauważysz kolosalną różnicę. Dzięki składnikom pompującym (AAKG, jabłczan cytruliny), waskularyzacja Twoich mięśni będzie zdumiewająca. Ale pompa mięśni to nie tylko waskularyzacja, lecz także, a może przede wszystkim, lepsze zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze. Specjalna mieszanka kreatyny odpowiada za wytwarzanie i przenoszenie adenozynotrójfosforanu (ATP), który odpowiada za wytwarzanie energii, niezbędnej podczas skurczu mięśni oraz syntezy białek, co wpływa na przyrost siły oraz masy mięśni. Aminokwasy energetyczne (BCAA, tauryna) oraz l-glutamina sprawią, że Twoim mięśniom nie grozi "załamanie", nawet podczas najbardziej intensywnego treningu. Dodatkowo NO Shock Energizer został wzbogacony o kompleks węglowodanów odpowiedzialnych za utrzymywanie optymalnego poziomu insuliny.

Blastex After Blast to kompozycja składników anaboliczno-regenerujących, której głównym zadaniem jest regeneracja i budowa masy mięśniowej. Jej skład opiera się na dwóch filarach. Pierwszy filar składający się z aminokwasów (BCAA, l-glutamina, l-arginina, tauryna) oraz specjalnie dobranemu kompleksowi węglowodanów, co zapewnia maksymalne działanie antykataboliczne, chroniące Twoje mięśnie przed rozpadem. Drugi filar to matrix kreatyny (CEE, TCM, CM), który odpowiada za przyrosty siły oraz wpływa stymulująco na rozrost tkanki mięśniowej. Działanie tych dwóch filarów wzajemnie się przenika, wzmacniając swoje oddziaływanie.

Zapraszamy do naszych punktów, a także sklepu internetowego.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 353 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO