Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:846
Wczoraj:2423
W tygodniu:5631
W miesiącu:7715
Ogólnie:5107277

Kto jest online

4
Online

środa, 04, październik 2023 09:46

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 

Paco Power BCAA Fight to absolutna podstawa jeśli chodzi o właściwą regenerację potreningową mięśni. Zbudowane są z trzech aminokasów leucyny, izolecyny i waliny.
LEUCYNA - pobudza syntezę białek w mięśniach, działa antykatabolicznie, wspomaga regenerację mięśni, kości, skóry oraz stymuluje produkcję insuliny, odpowiadającej za efektywność wchłaniania przez komórki mięśniowe innych aminokwasów...
IZOLEUCYNA - uznaje się za jeden z ważniejszych składników białek mięśniowych człowieka poza tym jest niezbędna w procesie wytwarzania

najważniejszego ludzkiego białka o charakterze transportowym - hemoglobiny. Bierze udział w procesach energetycznych organizmu, pełniąc poniekąd rolę regulatora poziomu cukru we krwi.
WALINA- jest z kolei związkiem odpowiedzialnym za równowagę azotową i przemiany metaboliczne tego pierwiastka. Pełni rolę stymulatora syntezy białek oraz bierze udział w biosyntezie cukrów. Działa w pozytywny sposób na większość układów naszego organizmu.
BCAA - wykorzystywane są zarówno w procesach rozkładu jak i biosyntezy. Katabolim aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych zachodzi w wątrobie, nerkach, sercu, tkance tłuszczowej i co najważniejsze - w mięśniach. W ich przemiany zaangażowane są wyspecjalizowane systemy enzymatyczne.
Biorąc pod uwagę charakter metaboliczny oraz miejsca aktywności przemian metabolicznych, można po niektórych objawach rozpoznać niedobory leucyny, waliny i izoleucyny. Przykładowo odczuwanie silnego głodu, częste stany zapalne, infekcje lub urazy charakterystyczne są dla braku L-leucyny. Nadmierna pobudliwość nerwowo- ruchowa i drżenie mięśni mogą informować organizm o niedoborach izoleucyny, zaś niedostateczna ilość waliny objawia się problemami natury neurologicznej. Serdecznie zapraszamy na zakupy:)  

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 281 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO