W miesiącu:162832
Ogólnie:5715468

1

czwartek, 28, marzec 2024 21:40

Pięć medale wywalczyli w XIII Mistrzostwach  Polski w Armwrestlingu reprezentanci Klubu Sportowego Paco. Z naszych zawodników w imprezie rozgrywanej w miniony weekend na Zamku w Gniewie najlepiej spisał się Bartek Bielecki, startujący wśród juniorów do lat 18 w wadze +80 kg. Najpierw w sobotę stanął na drugim stopniu podium, przegrywając jedynie z Piotrem Harkabuzikiem z Niedźwiedzi Orawa, następnie w niedzielę wygrał rywalizację na rękę lewą!

W kategorii juniorów do lat 18 w wadze do 70 kg złoto zdobył Łukasz Dobrzyński, a srebro Dawid Capała. Dorobek medalowy Paco uzupełnił Marek Monachowicz, trzeci na rękę prawą wśród zawodników do lat 21 w kat. 90 kg.

Z Gniewu bez medalu wraca nasz jedyny senior Daniel Cichowlas (70 kg) - na rękę lewą zajął czwarte, a na rękę prawą siódme miejsce.