W miesiącu:124553
Ogólnie:6057715

4

sobota, 18, maj 2024 04:54

Liczyliśmy na udany występ naszych reprezentantów w rozgrywanych w Kielcach XXXVIII Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness, ale a osiem medali, w tym cztery złote przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! A mogło być jeszcze lepiej, bo 7 naszych zawodniczek i zawodników uplasowało się na najgorszych dla sportowca miejscach – czwartych.

Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawał Krzysztof Studziński, który wygrał kulturystykę klasyczną mężczyzn do 180 cm oraz wszech kategorii.

Złote krążki zdobyli także w męskiej sylwetce do 174 cm Dawid Bukiel i w kulturystyce mężczyzn do 70 kg  Marcin Myśliwiecki.

Srebrny medal przypadł w bikini fitness do 163 cm Julii Fusieckiej, a brązowe krążki: Dianie Dudziak (fitness sylwetkowe kobiet do 158 cm), Alicji Tuduj (bikini fitness do 166 cm) i Kubie Potockiemu (kulturystyka mężczyzn do 95 kg).