W miesiącu:186273
Ogólnie:5922071

3

poniedziałek, 29, kwiecień 2024 08:19

W najbliższą sobotę, 25 października już po raz 36. w czeskiej Opavie odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix PEPA. Po raz kolejny do naszych południowych sąsiadów wybiera się Jakub Potocki, nasz czołowy kulturysta.
W ubiegłym roku Kuba zajął trzecie miejsce w kategorii do 90 kg oraz drugie wśród weteranów (na zdjęciu Fot. Internetovy Magazin RONNIE.cz). W kat. do 90 kg lepsi od naszego mistrza okazali się René Gorol (Bodyland Fitness Ostrava) i Słowak Tomáš Tabašiar. Wśród weteranów Kubę pokonał jedynie Mariusz Bałaziński. Trzecie miejsce przypadło Litwinowi Rolandasowi Žeimysowi.
W Grand Prix PEPA 2013 niezwykle udanie występował także Tomasz Kornalewski, inny z reprezentantów Paco! Nasz zawodnik wygrał rywalizację wśród klasyków! Na podium na drugim miejscu znalazł się Litwin Marius Orlauskas, a na trzecim Petr Polák z Ostawy.