W Grudziądzu kadeci zakończyli pojedynki ćwerćfinałowe tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Poniżej prezentujemy wyniki popołudniowej serii dzisiejszych walk, których zwycięzcy mają zapewnione medale. Nazwiska zwycięzcóœ zostały pogrubione.
Wyniki walk z dnia 15.07.2015 godz. 17 00 RING A |
||||||
Nr |
Waga |
Narożnik |
Zawodnik |
Klub |
Werdykt |
|
1/76 |
50 |
czerw. |
GAWRON Konrad |
UKS Śląsk Ruda Śląska |
TKO I |
|
nieb |
PIETRUSZKA Adrian |
MLKS Sparta Złotów |
||||
2/77 |
50 |
czerw. |
GRZESIOK Adam |
KB Garda Chojna |
||
nieb |
GLEBA Szymon |
PKS Gwardia Szczytno |
Pkt. 3:0 |
|||
3/78 |
60 |
czerw. |
MAGIERA Łukasz |
Copacabana Konin |
||
nieb |
BIAŁAS Konrad |
KS Energetyk Jaworzno |
TKO II |
|||
4/79 |
60 |
czerw. |
MICHULSKI Damian |
BKS Olimp Szczecin |
||
nieb |
GŁOWACZ Damian |
Energetyka Lubin |
Pkt. 3:0 |
|||
5/80 |
60 |
czerw. |
WYSOCKI Patryk |
Boxing Team Wałcz |
Pkt. 2:1 |
|
nieb |
SKOCZYŃSKI Remigiusz |
KS Garda Gierałtowice |
||||
6/81 |
60 |
czerw. |
KAPELEWSKI Marcin |
BKS Tiger Łomża |
Pkt. 3:0 |
|
nieb |
ORZEŁ Albert |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
||||
7/82 |
75 |
czerw. |
RYBARCZYK Damian |
BKS Skorpion Szczecin |
Pkt. 3:0 |
|
nieb |
TRYBALSKI Marcin |
KS Garda Gierałtowice |
||||
8/83 |
75 |
czerw. |
ŻURAWIK Michał |
BKS Skorpion Szczecin |
||
nieb |
DERDA Kacper |
SKB Czarni Słupsk |
Pkt. 3:0 |
|||
9/84 |
75 |
czerw. |
PLAWGO Adrian |
UKS Włókiennik Łódź |
||
nieb |
PELIŃSKI Adam |
Kaczor Boks Team Wałbrzych |
TKO I |
|||
10/85 |
75 |
czerw. |
ZAKRZEWSKI Kamil |
PTB Tiger Tarnów |
||
nieb |
ZIOMEK Adam |
Gimnazjon Boguchwała |
Pkt. 2:1 |
Wyniki walk z dnia 15.07.2015 godz. 17 00 RING B |
|||||
Nr |
Waga |
Narożnik |
Zawodnik |
Klub |
Werdykt |
1/98 |
52 |
czerw. |
RADIUK Radek |
KS Raszyn |
|
nieb |
RADLICA Damian |
RUSHH Kielce |
Dyskw. III |
||
2/99 |
52 |
czerw. |
CHODOR Łukasz |
SKB Spartakus Szczecin |
|
nieb |
KARBOWSKI Patryk |
KSW Tygrys Elbląg |
Pkt. 2:1 |
||
3/100 |
52 |
czerw. |
JANICKI Marcel |
UKS Śląsk Ruda Śląska |
Pkt. 3:0 |
nieb |
KOCŁAJDA Krystian |
KKS Poznań |
|||
4/101 |
52 |
czerw. |
WASZKIEWICZ Jakub |
UMKS Victoria Ostrołęka |
|
nieb |
GRUCHAŁA Kewin |
Boxing Team Chojnice |
Pkt. 2:1 |
||
5/102 |
63 |
czerw. |
KAPTUR Andrzej |
BKS Orkan Gorzów Wielkopolski |
|
nieb |
SZCZUKOWSKI Piotr |
UKS Boxing Team Chojnice |
Pkt. 3:0 |
||
6/103 |
63 |
czerw. |
KAWA Mirosław |
Zandukeli Środa Śląska |
Pkt. 3:0 |
nieb |
PORĘBSKI Borys |
KS Górnik Sosnowiec |
|||
7/104 |
63 |
czerw. |
DWORECKI Denis |
KB Róża Karlino |
Pkt. 2:1 |
nieb |
KRAKOWSKI Kamil |
KS Beniaminek Starogard Gdański |
|||
8/105 |
63 |
czerw. |
CHMURSKI Alan |
Champion NOSiR Nowy Dw. Mazow. |
Pkt. 3:0 |
nieb |
GAWĘCKI Mateusz |
BKS Tiger Łomża |
|||
9/106 |
80 |
czerw. |
BRZOSTOWSKI Michał |
Gwardia Wrocław |
|
nieb |
GÓRSKI Artur |
PTB Tiger Tarnów |
Pkt. 3:0 |
||
10/107 |
80 |
czerw. |
KALINOWSKI Kajetan |
KS PACO Lublin |
Pkt 3:0 |
nieb |
TRZCIŃSKI Patryk |
Ziętek Team Brzeziny |
|||
11/108 |
80 |
czerw. |
ŚNIEG Mateusz |
BKS Skorpion Szczecin |
|
nieb |
ZAJĄC Bartłomiej |
KB Korona Wałcz |
Pkt. 3:0 |
||
12/109 |
80 |
czerw. |
WARDYN Patryk |
KS Boxing Team Chojnice |
TKO II |
nieb |
NOCOŃ Aron |
KS Garda Gierałtowice |