Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1030
Wczoraj:965
W tygodniu:21051
W miesiącu:37778
Ogólnie:5342415

Kto jest online

1
Online

niedziela, 10, grudzień 2023 23:48

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

XII Memoriał im. Stanisława Zalewskiego to okazja by spotkać zasłużone osoby dla lubelskiego Bosku. Mieliśmy zaszczyt rozmawiać z wieloletnim działaczem Panem Waldemarem Zduńczukiem. Poprosiliśmy pana Waldemara o ocenę zawodów. Zapytaliśmy również jak ocenia boks w regionie i co wpływa na obecną kondycję. Zapraszamy do obejrzenia tego materiału.

Poprosiliśmy o ocenę meczu pomiędzy reprezentacją Lublina a Strike 06 Luton trenera Józefa Radziewicza. Zapytaliśmy również jak pan Józef ocenia kondycję boksu w regionie lubelskim, czy cieszy się z sukcesu na mistrzostwach Polski juniorów swojego wychowanka a obecnie reprezentującego nasz klub Michała Soczyńskiego. Pan trener ocenił również współpracę trenerów, która ma na celu podnoszenie umiejętności młodych adeptów pięściarstwa w regionie. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Bardzo cieszymy się z faktu, że włodarze naszego województwa biorą czynny udział w rozwoju sportu w naszym regionie. Świadectwem działań Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie była pomoc w organizacji XII Memoriału upamiętniającego osobę Stanisława Zalewskiego. Porosiliśmy o kilka słów Pana Marka Sikorę, który reprezentował na święcie lubelskiego boksu Urząd Marszałkowski. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego starcia meczu pomiędzy Stike 06 Luton a reprezentacją Lublina. W walce kończącej XII Memoriał im. Stanisława Zalewskiego zmierzyli się Paweł Augustynik reprezentujący angielski klub i Lublinianin Krzystof Burzec. W starciu obu panów nie zabrakło emocji do samego końca jeden i drugi pokazali piękno boksu. Walkę wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów Augustynik a tym samym doprowadził do zwycięstwa swojego klubu.

Bardzo Ciekawe starcie zobaczyliśmy kolejnej walce meczu. Kamil Sulowski boksował w Kanem Gardnerem. Obaj pięściarze udowodnili, że boks to ich pasja i pokazali nam przekrojowe akcje. Niestety dla widzów zgromadzonych w hali Mosir pojedynek minimalnie wygrał reprezentant Strike 06 Luton wynikiem 2:1.

Niestety podopieczni Józefa Radziwicza i Pawła Berejowskiego nie zapamiętają meczu z Anglikami dobrze. Po Tomku Smerdlu przyszła kolej na Jarka Dorociaka. Młody zawodnik z Lublina wszedł do ringu z werwą jednak Anglik nie dał mu pokazać umiejętności bokserskich. Hassan Mehmood bardzo umiejętnie wykorzystał swoją przewagę fizyczną, nie dał Jarkowi walczyć w krótkim dystansie. Zapraszamy do obejrzenia walki. 

W czwartej walce meczu tak jak w poprzedniej do ringu weszli seniorzy w kat. 60 kilogramów. Tomasz Smerdel były zawodnik Gwarka Łęczna zmierzył się z Cainem Morrisem. Po zaciętym pojedynku wygrał ten drugi. Sędziowie jednogłośnie wskazali na jego zwycięstwo. Trzeba dodać, że Anglik został najlepszym zawodnikiem turnieju. Zapraszamy do oglądania.

Trzecia walka meczu przyniosła wiele emocji i ciekawych akcji bokserskich. Adrian Kowal świeżo upieczony brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów skrzyżował rękawice z zawodnikiem z Ukrainy Vladimirem Mieliczenko, który gościnnie wystąpił w drużynie z Luton. Publiczność zgromadzona na lubelskiej hali Mosir poniosła do zwycięstwa 19-stolatka z Lublina. Adrian po bardzo dobrym pojedynku pokonał swojego rówieśnika przez TKO w trzeciej rundzie.

 Zapraszamy do obejrzenia zapisu walki pomiędzy zawodnikiem reprezentacji Lublina Dawidem Okoński a pięściarzem z Strike 06 Luton Matthew Bagińskim. Po bardzo ciekawym pojedynku zawodnik MGKS "Gwarek" Łęczna uległ młodemu bokserowi z Wielkiej Brytanii. Sędziowie jednogłośnie wskazali na Brytyjczyka.

 Kamil Wieczorek niestety przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów z Bartłomiejem Dziwiną w ostatniej towarzyskiej walce podczas XII Memoriał im. Stanisława Zalewskiego.
Zawodnik naszego klubu stoczył zażarty pojedynek jednak widać było, że jest w ringu trochę spięty co wykorzystał jego rywal. Zapraszamy do obejrzenia zapisu tej walki a za Kamila trzymamy kciuki w kolejnych starciach.

 Zapytaliśmy pana Pawła Adamczaka o to jak ocenił zawody, jak jego zawodnikom podobał się Lublin, co sądzi o naszych pięściarzach i przede wszystkim jak zaczęła się jego przygoda z boksem na angielskiej ziemi. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu i gratulujemy wygranej z reprezentacją Lublina. Mamy nadzieje na rewanż w którym nasi chłopcy będą górą.

 Młodzi zawodnicy KS Paco Lublin stoczyli bardzo ciekawy pojedynek. Juniorzy w kategorii 75 kilogramów pokazali, że trenując krótko można wejść do ringu i pokazać dużo dobrych akcji bokserskich. Jesteśmy dumni o obu panów ponieważ ich walka mogła naprawdę się podobać. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z Gabrysiem i Wiktorem i sprawdzenia co mieli do powiedzenia po swojej bratobójczej walce.

 Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z prezesem Waldemarem Wieprzowskim i wiceprezesem Krzysztofem Sugierem z Lubelskiego Okręgowego Związku Bokserskiego po XII Memoriale im. Stanisława Zalewskiego. Poprosiliśmy obu panów o ocenę zawodów, czy trudna była organizacja wydarzenia, dlaczego zdecydowali się na formułę meczu bokserskiego i jakie zadania stawia sobie Lubelski Okręgowy Związek Bokserski jeszcze w tym roku.

 Goście z Anglii minimalnie lepsi w meczu Lublin - Luton, rozgrywanym w ramach XII Memoriału Stanisława Zalewskiego. W sobotę w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublnie odbył się XII Memoriał Stanisława Zalewskiego, legendy lubelskiego boksu, byłego zawodnika, trenera, masażysty i działacza, współpracownika Feliksa "Papy" Stamma, twórcy największych sukcesów polskiego pięściarstwa.

W ramach memoriałowych zmagań kibice mogli zobaczyć cztery walki towarzyskie oraz siedem meczowych, w których zmierzyły się ekipy Lublina i Strike 06 z angielskiego Luton.

W trzecim towarzyskim starciu podczas XII memoriału im. Stanisława Zalewskiego zobaczyliśmy dwóch reprezentantów naszego klubu Gabriela Baja i Wiktora Szadkowskiego w kategorii Junior 75 kg. Walka naszych zawodników była bardzo emocjonująca zarówno jeden jak i drugi pokazali bardzo ładny przekrojowy boks. Duże słowa uznania dla naszych szkoleniowców ponieważ Gabryś i Wiktor trenują od nie dawna a pokazują naprawdę dobre umiejętności bokserskie. Cieszy nas wynik tego pojedynku, który zakończył się remisem. 

 

Zapraszamy do obejrzenia pojedynku pomiędzy Przemysławem Telickim „Berej Boxing” Lublin a Mateuszem Ćwirzeniem MGKS „Gwarek” Łęczna. Młodzicy w kategorii 38,5 kilograma pokazali ciekawy boks. Górą z tego starcia wyszedł zawodnik łęczyńskiego klubu. Mateusz wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Była to druga walka towarzyska podczas XII memoriału im. Stanisława Zalewskiego.

XII memoriał im. Stanisława Zalewskiego w Lublinie odbył się na hali Mosir w Lublinie. Poza bardzo ciekawymi walkami meczowymi pomiędzy Strike 06 Luton a reprezentacją Lublina zobaczyliśmy również cztery walki towarzyskie. Pierwsza z nich to starcie w kategorii kadet do 60 kg kobiet, w której zaprezentowały się Daria Puszka Berej Boxing Lublin i Laura Łysiak MGKS Gwarek Łęczna. Górą w tym pojedynku była pięściarka z Lublina wygrywając przez jednogłośną decyzję sędziów.

 XII memoriał im. Stanisława Zalewskiego w Lublinie odbył się na hali Mosir w Lublinie. Poza bardzo ciekawymi walkami tego sobotniego popołudnia publiczność zobaczyła również oficjalne rozpoczęcie zawodów na którym mogliśmy dowiedzieć się więcej o osobie Stanisława Zalewskiego oraz poznać zawodników meczu pomiędzy drużyną reprezentacji Lublina a drużyną Strike 06 Luton.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z XII Memoriał Stanisława Zalewskiego GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

 W sobotę w hali MOSiR odbędzie się XII Memoriał Stanisława Zalewskiego. W jego trakcie zmierzą się reprezentacje Lublina i brytyjskiego Luton. Stanisław Zalewski to symbol lubelskiego pięściarstwa. Pierwsze kroki w tym sporcie stawiał w PKS Lublin jeszcze w latach 30-tych ubiegłego stulecia.

 W ramach XII memoriału im. Stanisława Zalewskiego już w najbliższą sobotę odbędzie się mecz bokserski pomiędzy reprezentacjami miast - Lublina oraz Luton. Wśród pięściarzy zaprezentują się też zawodnicy Paco Lublin - Michał Soczyński i Mikołaj Sadurski! Serdecznie zachęcamy wszystkich sympatyków tego sportu do przybycia na to wydarzenie! Pierwsze walki przedmeczowe rozpoczną się od godziny 16:00. Oficjalne otwarcie meczu nastąpi o 16:45. W głównej karcie wydarzenia zobaczą Państwo 10 walk z udziałem najlepszych zawodników z naszego miasta, w tym aktualnych i byłych medalistów Mistrzostw Polski.

Transmisję z walk znajdziecie na naszej stronie paco.pl, a także na naszym kanale PACO LUBLIN

 Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Wiktorem Szadkowskim. Młody zawodnik KS PACO LUBLIN odniósł duży sukces w pierwszym roku swoich startów. Wiktor trenuje od września 2014 roku a na swoim koncie ma vice- mistrzostwo okręgu lubelskiego i występ na Mistrzostwach Polski Juniorów. Zobaczmy co ma do powiedzenia na temat swoich występów, nauki w VII liceum Ogólnokształcącym i planach na ten sezon.

Przed tygodniem w rozgrywanych w Wałczu Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie Michał Soczyński z Klubu Sportowego Paco zdobył złoty medal w kategorii 81 kg. Uczeń powstałej w ubiegłym roku w VII LO w Lublinie klasy pięściarskiej w imponującym stylu sięgnął po tytuł mistrzowski.

Wszystkie walki wygrał przed czasem! W eliminacjach uporał się z Patrykiem Hedhili z KSZO Ostrowiec (TKO 2), ćwierćfinale z Mateuszem Białachem z UOLKA Ostrów Mazowiecka (KO 2), w półfinale z Filipem Forysiem z BKS Skorpion Szczecin (TKO 1), a w finale z Tomaszem Szuszkiewiczem z Bombardeira Wrocław (TKO 3).

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO