Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1278
Wczoraj:3036
W tygodniu:10267
W miesiącu:26509
Ogólnie:5074426

Kto jest online

5
Online

czwartek, 21, wrzesień 2023 20:37

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Beata Stelmaszczuk, najsilniejsza lublinianka ponownie walczyć będzie w Polskiej Lidze Armwrestlingowej (siłowanie na ręce).

W drugiej edycji Professional FitMax League, która rozegrana zostanie już w najbliższą sobotę, 2 lutego w Gdyńskim Centrum Rozrywki Gemini, rywalkami reprezentantki Klubu Sportowego Paco będzie pięć zawodniczek.
Stelmaszczuk, czwarta zawodniczka mistrzostw świata, była mistrzyni Polski, jest jedną z faworytek zawodów.
-Szyki będą chciały z pewnością pokrzyżować mi moje odwieczne rywalki – Katarzyna Banach z UKS-16 Koszalin, która przed dwoma laty była najlepszą zawodniczką w Polsce, oraz zdobywczyni brązowego medalu „Pucharu Świata Zawodowców – Nemiroff World Cup 2006” - Małgorzata Ostrowska ze Strzegomia – mówi Beata Stelmaszczuk.
Przed rokiem zarówno Banach, jak i Ostrowska, okazały się lepsze od lublinianki, która uplasowała się na trzecim stopniu podium.
-Prowadziłam po pierwszych zawodach. Potem zrzuciłam jednak aż 16 kg i to musiało się odbić na wynikach. Podczas dwóch kolejnych edycji rywalki były po prostu mocniejsze. Ostatecznie wygrała Kaśka, druga była Gosia – dodaje zawodniczka KS Paco.
Oprócz wspomnianych armwrestlerek, w tegorocznej Professional FitMax League walczyć będą także Aleksandra Zwolak, Daria Kowanda (obie UKS-16 Koszalin) oraz Bożena Cichopek z MCKiS Tytan Jaworzno..

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 316 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO