W miesiącu:166361
Ogólnie:5718997

3

piątek, 29, marzec 2024 08:02

Weekend obfitował w świecie kulturystyki i fitness w bardzo ważna wydarzenia, które zgromadziły wielu uczestników; ) EXPO XXI w Warszawie aż wrzało, ponieważ targi FIWE oraz towarzyszące im Debiuty Summer Edition, a także Grand Prix Polski w Kulturystyce i Fitness to dość spora kumulacja, jak na jedno miejsce i dwa dni wydarzenia. Podczas odbywających się tam zawodów sportów sylwetkowych wystartowało wielu uczestników, reprezentujących kluby sportowe z całej Polski. PACO- wiczów także nie zabrakło.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami reprezentantów PACO

Zyta Pis- debiutantka występująca w barwach naszego Klubu zajęła 4 miejsce w kategorii bikini fitness do 172 cm.

Bardzo wysoko, bo na pierwszym miejscu Grand Priź Polski, w kategorii Kulturystyka klasyczna mężczyzn do 180 cm uplasował się nasz reprezentant, Szymon Domka. Ten sam zawodnik w superfinale Kulturystyki klasycznej zajął wysokie, bo drugie miejsce!

W kategorii kulturystyka do 90 kg Grand Prix Polski udział wziął zawodnik PACO, Mariusz Przybyła, który przebił 4 innych zawodników, zajmując drugie miejsce. W superfinale Kulturystyki zajął zaś miejsce trzecie.

W Grand Prix Polski mieliśmy swojego zawodnika także w kategorii Fitness plażowe mężczyzn do 176 cm. Michał Gliszczyński zajął 10 miejsce. W fitness plazowym powyżej 182 cm nasz reprezentant – Paweł Młynarczyk zajął 9 miejsce.

Cieszymy się z każdego startu i gratulujemy wyników ; )! Mamy nadzieję także na kolejne dobre wieści, bowiem kolejne ważne zawody już niedługo – w dniach 14-15 października 2017 w Białymstoku odbędzie się Międzynarodowy Puchar Polski w Kluturystyce i Fitness ( w tym Eliminacje do reprezentacji Polski na MŚ w Kulturystyce oraz MŚ w Fitness 2017).

Odwiedza nas 319 gości oraz 0 użytkowników.