Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:179
Wczoraj:2890
W tygodniu:20249
W miesiącu:179
Ogólnie:5099741

Kto jest online

1
Online

niedziela, 01, październik 2023 02:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 W niedzielę podczas Mistrzostw Świata w Baku odbyło się losowanie.Spośród dziesięciu naszych zawodników w 1. rundzie eliminacji dwóch - Michał Olaś (kategoria 91 kg) i Patryk Brzeski (+ 91 kg) - otrzymało wolny los.

Najwcześniej, bo już w poniedziałek walczyć będzie Łukasz Maszczyk, który w kategorii do 49 kilogramów zmierzy się z 26-letnim Fahadem Alfaifim z Arabii Saudyjskiej.W przypadku zwycięstwa, w co mocno wierzymy, w kolejnym pojedynku walczyć będzie 3 października z Farhadem Sharifem z Afganistanu, który w 1. rundzie pauzował.

We wtorek do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kat. 52 i 56 kg. Piotr Gudel ( 52 kg) zmierzy się z Salomo N'tuve ze Szwecji, a Dawid Michelus (56 kg) z Ruwanem Weerakkodige ze Sri Lanki.

28 września Igor Jakubowski (81 kg) skrzyżuje rękawice z Feliksem Valera z Dominikany, 29 września boksować będzie Kamil Szeremeta (69 kg) z Onderem Sipalem z Turcji.

30 września Michał Syrowatka (64 kg) zaboksuje z Evertonem Dos Santos z Brazylii, a 1 października Michał Chudecki (60 kg) z Robsonem Brazy Aonciencao (Brazylia) i Tomasz Jabłoński (75 kg) z Danikelem Topalovicem z Bośnii i Hercegowiny

Transmisja na żywo walk eliminacyjnych dostępna będzie na stronie http://www.aiba.org/, a także na youtube.com. Na żywo walki od 1/16 finałów do pojedynków o medale będzie można oglądać na stronie http://www.youtube.com/aibaboxingtv

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO