Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2120
Wczoraj:3491
W tygodniu:5611
W miesiącu:62508
Ogólnie:6202283

Kto jest online

13
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 10:12

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

W miniony weekend firma Trec NUTRITION świętowała swoje 10-lecie. Do Jachranek pod Warszawą na urodzinową imprezę przyjechali przyjaciele, a także czołowi zawodnicy startujący pod firmowym szyldem. Nie mogło także zabraknąć tam i nas paco.pl Impreza była Perfect i nie tylko dlatego, że znakomity prawie dwugodzinny koncert dała legenda polskiej muzyki na czele z wokalistą Grzegorzem Markowskim.

 

 

Gratulujemy firmie TREC NUTRITION wszytskich wspaniałych sukcesów i liczymy na dalszą udaną współpracę z Paco Athletic Shop oraz Klubami Paco mieszczącymi się przy ulicy Zana 72 i Kiepury 5B.

O firmie TREC NUTRITION

Historia TREC NUTRITION jest nierozerwalnie związana ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki, w których to mieszcząca się w Nowym Yorku centrala firmy od ponad 12 lat zajmuje się handlem komponentami do produkcji odżywek i suplementów. Pierwotne założenia w jej strategii wskazywały Polskę, jako idealne miejsce do ulokowania przedstawicielstwa handlującego surowcami na Europę środkową i wschodnią. Jednakże popyt i zainteresowanie preparatami najwyższej jakości w Polsce spowodował szybkie przekształcenie działalności firmy, najpierw na konfekcjonowanie sprowadzanych z USA preparatów, a później - na ich produkcję pod własną marką.

Powyższy podział aktywności firmy w Polsce utrzymuje się od 2001 r. do dziś, z wyraźnym wskazaniem na konfekcjonowanie importowanych z USA odżywek pod marką TREC NUTRITION. Część sprzedawanych przez firmę suplementów jest produkowana i pakowana już w amerykańskich laboratoriach, a do Polski przypływa, jako gotowy produkt, który na miejscu otrzymuje polskojęzyczną etykietę. Dotyczy to głownie preparatów, których technologia produkcji jest niezwykle kosztowna lub których receptura jest opatentowana.

Od początku swojej działalności do chwili obecnej siedziba firmy jest zlokalizowana w GDYNI - największym polskim porcie przeładunkowym. Wybór usytuowania zakładu produkcyjnego był podyktowany względami logistycznymi i ekonomicznymi, dzięki którym czas i koszty transportu (drogą morską) surowców ze Stanów Zjednoczonych do fabryki w Polsce zostały ograniczone do minimum

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1189 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO