Za nami pierwsze pojedynki na dwóch ringach XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Przed nami jeszcze cały tydzień weryfikacji najmłodszych przedstawicieli fachu pięściarskiego.
Wyniki walk eliminacyjnych (12.07.2015) godz. 11:00
Kategoria 46 kg
- Śmigielski Dominik (Ring Wolny Toruń) vs. Kaczmarski Izaak (BKS Radomiak Radom) TKO3
- Wojtasiński Mateusz (Bombardier Wrocław) vs. Dabaghyan Aram (Zawisza Bydgoszcz) 3-0
- Fergon Mateusz (Wisła Tczew) vs. Mikołajczak Oskar ("Za Bramą" Kraśnik) 3-0
- Kulikowski Karol (BKS Tiger Łomża) vs. Kowalczyk Piotr (UKS Włókiennik Łódź) 0-3
Kategoria 52 kg
- Górecki Łukasz (06 Kleofas Katowice) vs. Janicki Marcel (UKS Śląsk Ruda Śląska) 0-3
- Kocłajda Krystian (KKS Poznań) vs. Sułkowski Alex (Champion Włocławek) 3-0
- Waszkiewicz Jakub (UMKS Victoria Ostrołęka) vs. Mroczek Ernest (KS PACO Lublin) 3-0
- Tuchorski Dawid (Start Włocławek) vs. Gruchała Kewin (Boxing Team Chojnice) 0-3
Kategoria 57 kg
- Papis Krystian (RUSHH Kielce) vs. Pawczyński Eryk (BKS Tiger Łomża) 3-0
- Skorupa Daniel (RMKS Rybnik) vs. Poleszak Karol (KS PACO Lublin) TKO3
- Tomczak Jakub (WKB Gryf Wejherowo) vs. Budyś Tomasz (Champion NOSiR Nowy Dw. Mazow.) 1-2
- Kwiatkowski Kamil (Pomorzanin Toruń) vs. Kulesza Kamil (Boxing Team Ostrów Mazowiecka) 3-0
- Półkoszek Oskar (PTB Tiger Tarnów) vs. Płotnikowski Mateusz (UKS Junior Świątki) 3-0
- Heymann Damian (KKS Poznań) vs. Olszewski Brajan (Wda Świecie) 3-0
- Skowroński Kamil (Boks Polonia Świdnica) vs. Kokoszka Kevin (KB Korona Wałcz) 0-3
- Kostrzanowski Krystian (Pięściarz Warszawa) vs. Jędrasik Kacper (BKS Olimp Szczecin) 0-3
Zestawienie walk eliminacyjnych (12.07.2015) godz. 17:00
Kategoria 54 kg
- Borawski Darek (UKS Junior Świątki) vs. Perzanowski Sebastian (Champion Nowy Dw. Mazow.) 0-3
- Nowok Dawid (KS Garda Gierałtowice) vs. Dworzyński Przemysław (Kaczor Boks Team Wałbrzych) 0-3
- Pazdur Patryk (BKS Skorpion Szczecin) vs. Niewiadomski Kacper (KS Raszyn) 0-3
- Durkacz Damian (Spartan Knurów) vs. Śliwka Daniel (KS Wisła Tczew) TKO2
- Oleksiej Adrian (BKS Tiger Łomża) vs. Rudnicki Mateusz (RKB Wisłok Rzeszów) 0-3
Kategoria 60 kg
- Białas Konrad (KS Energetyk Jaworzno) vs. Ślosarczyk Łukasz (KS 1920 Polonia Leszno) 2-1
- Wasilewski Eryk (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Michulski Damian (BKS Olimp Szczecin) 1-2
- Głowacz Damian (Energetyka Lubin) vs. Koch Jarosław (RKS Łódź) 3-0
- Bamburski Łukasz (Selvete Zamość) vs. Wysocki Patryk (Boxing Team Wałcz) 0-3
- Skoczyński Remigiusz (KS Garda Gierałtowice) vs. Myszka Kamil (KS Beniaminek Starogard Gdański) 2-1
- Kusak Tomasz (UKS SMS Warszawa) vs. Kapelewski Marcin (BKS Tiger Łomża) 0-3
- Orzeł Albert (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs. Denis Tomasz (Champion Włocławek) 3-0
Kategoria 80 kg
- Maciejczak Ernest (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Zając Bartłomiej (KB Korona Wałcz) 0-3
- Wardyn Patryk (KS Boxing Team Chojnice) vs. Chaizler Kuba (RUSHH Kielce) TKO1
- Grubecki Sebastian (Pomorzanin Toruń) vs. Nocoń Aron (KS Garda Gierałtowice) 0-3
Żródło: http://www.bokser.org/content/2015/07/12/192649/index.jsp