Nie dla wszystkich niedziela będzie dniem wolnym, bo właśnie wystartowali pierwsi zawodnicy XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na starcie stanęło 161 zawodników z 86 klubów. Poprzednie rozgrywki mogliśmy oglądać w Wieliczce, a wcześniej w Łodzi. Dla zainteresowanych statystyką prezentujemy ilość zawodników w poszczególnych kategoriach: 46kg (12), 48kg (8), 50kg (6), 52kg (12), (13), (16), (15), 63kg (14), 66kg (16), 70kg (14), 75kg (15), 80kg(11), +80kg(9).
Poniżej zestawienie walk eliminacyjnych (12.07.2015) godz. 11:00
Kategoria 46 kg
- Śmigielski Dominik (Ring Wolny Toruń) vs. Kaczmarski Izaak (BKS Radomiak Radom)
- Wojtasiński Mateusz (Bombardier Wrocław) vs. Dabaghyan Aram (Zawisza Bydgoszcz)
- Fergon Mateusz (Wisła Tczew) vs. Mikołajczak Oskar ("Za Bramą" Kraśnik)
- Kulikowski Karol (BKS Tiger Łomża) vs. Kowalczyk Piotr (UKS Włókiennik Łódź)
Kategoria 52 kg
- Górecki Łukasz (06 Kleofas Katowice) vs. Janicki Marcel (UKS Śląsk Ruda Śląska)
- Kocłajda Krystian (KKS Poznań) vs. Sułkowski Alex (Champion Włocławek)
- Waszkiewicz Jakub (UMKS Victoria Ostrołęka) vs. Mroczek Ernest (KS PACO Lublin)
- Tuchorski Dawid (Start Włocławek) vs. Gruchała Kewin (Boxing Team Chojnice)
Kategoria 57 kg
- Papis Krystian (RUSHH Kielce) vs. Pawczyński Eryk (BKS Tiger Łomża)
- Skorupa Daniel (RMKS Rybnik) vs. Poleszak Karol (KS PACO Lublin)
- Tomczak Jakub (WKB Gryf Wejherowo) vs. Budyś Tomasz (Champion NOSiR Nowy Dw. Mazow.)
- Kwiatkowski Kamil (Pomorzanin Toruń) vs. Kulesza Kamil (Boxing Team Ostrów Mazowiecka)
- Półkoszek Oskar (PTB Tiger Tarnów) vs. Płotnikowski Mateusz (UKS Junior Świątki)
- Heymann Damian (KKS Poznań) vs. Olszewski Brajan (Wda Świecie)
- Skowroński Kamil (Boks Polonia Świdnica) vs. Kokoszka Kevin (KB Korona Wałcz)
- Kostrzanowski Krystian (Pięściarz Warszawa) vs. Jędrasik Kacper (BKS Olimp Szczecin)
Zestawienie walk eliminacyjnych (12.07.2015) godz. 17:00
Kategoria 54 kg
- Borawski Darek (UKS Junior Świątki) vs. Perzanowski Sebastian (Champion Nowy Dw. Mazow.)
- Nowok Dawid (KS Garda Gierałtowice) vs. Dworzyński Przemysław (Kaczor Boks Team Wałbrzych)
- Pazdur Patryk (BKS Skorpion Szczecin) vs. Niewiadomski Kacper (KS Raszyn)
- Durkacz Damian (Spartan Knurów) vs. Śliwka Daniel (KS Wisła Tczew)
- Oleksiej Adrian (BKS Tiger Łomża) vs. Rudnicki Mateusz (RKB Wisłok Rzeszów)
Kategoria 60 kg
- Białas Konrad (KS Energetyk Jaworzno) vs. Ślosarczyk Łukasz (KS 1920 Polonia Leszno)
- Wasilewski Eryk (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Michulski Damian (BKS Olimp Szczecin)
- Głowacz Damian (Energetyka Lubin) vs. Koch Jarosław (RKS Łódź)
- Bamburski Łukasz (Selvete Zamość) vs. Wysocki Patryk (Boxing Team Wałcz)
- Skoczyński Remigiusz (KS Garda Gierałtowice) vs. Myszka Kamil (KS Beniaminek Starogard Gdański)
- Kusak Tomasz (UKS SMS Warszawa) vs. Kapelewski Marcin (BKS Tiger Łomża)
- Orzeł Albert (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) vs. Denis Tomasz (Champion Włocławek)
Kategoria 80 kg
- Maciejczak Ernest (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) vs. Zając Bartłomiej (KB Korona Wałcz)
- Wardyn Patryk (KS Boxing Team Chojnice) vs. Chaizler Kuba (RUSHH Kielce)
Źródło: http://www.bokser.org/content/2015/07/12/125700/index.jsp