Paco Power

Karolina Michalczuk

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj3662
Wczoraj9480
W tym tygodniu30616
W tym miesiącu39179
Wszystkich396055

Promowane produkty

Sterydy anaboliczne "Czarna Księga - Cała Prawda"

Czarna Księga

DOPING IN BODYBUILDING - JOHN BULL

Doping in bodybuilding - John Bull

Podczas sobotniej gali "Wojak Boxing Night" w Raciborzu Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO) w walce wieczoru bronił będzie pasów WBC Baltic i WBA International w starciu z Duńczykiem Clausem Bertino (13-2, 8 KO). Fiodor Łapin, trener 24-letniego Polaka w rozmowie z portalem ringpolska.pl liczy na pewną wygraną swojego podopiecznego, jednak zwraca uwagę, że w pojedynku z mierzącym prawie dwa metry oponentem Wawrzyk musi boksować rozważnie. - Atutem Clausa Bertino jest jego siła i warunki fizyczne, ale nie jest on operacijatrijumf.net demonem szybkości i tu na pewno będziemy szukać drogi do rozstrzygnięcia walki na naszą korzyść - mówi dla ringpolska.pl trener 12round KnockOut Promotions. - Andrzej musi być ruchliwy i czujny. Nie może sobie pozwolić na statyczne pozostawanie przy linach, gdzie może poczuć ciężką rękę rywala.


- Ten pojedynek pokaże, w którym miejscu aktualnie Andrzej się znajduje po serii dokuczliwych kontuzji, dlatego chcielibyśmy, aby pojedynek potrwał jak najdłużej. Jeśli Andrzej dobrze wypadnie, być może otworzą się przed nim drzwi do female viagra starć z renomowanymi oponentami i to nie tylko w Polsce ale i w USA - dodaje Łapin.
Podczas gali "Wojak Boxing Night" zaprezentuje się także Łukasz "Gruby" Maciec (14-1-1, 2KO), jedyny lubelski pięściarz zawodowy. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego zmierzy się pojedynku zakontraktowanym na 8 rund z Chorwatem Alminem Kovacevicem (10-10-1).

 

Trener Łapin dla ringpolska.pl: Wawrzyk musi być czujny w walce z Bertino


Podczas sobotniej gali "Wojak Boxing Night" w Raciborzu Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO) w walce wieczoru bronił będzie pasów WBC Baltic i WBA International w starciu z Duńczykiem Clausem Bertino (13-2, 8 KO).Trener 24-letniego Polaka Fiodor Łapin w rozmowie z portalem ringpolska.pl liczy na pewną wygraną swojego podopiecznego, jednak zwraca uwagę, że w pojedynku z mierzącym prawie dwa metry oponentem Wawrzyk musi boksować rozważnie. - Atutem Clausa Bertino jest jego siła i warunki fizyczne, ale nie jest on demonem szybkości i tu na pewno będziemy szukać drogi do rozstrzygnięcia walki na naszą korzyść - mówi dla ringpolska.pl trener 12round KnockOut Promotions. - Andrzej musi być ruchliwy i czujny. Nie może sobie pozwolić na statyczne pozostawanie przy linach, gdzie może poczuć ciężką rękę rywala.

- Ten pojedynek pokaże, w którym miejscu aktualnie Andrzej się znajduje po serii dokuczliwych kontuzji, dlatego chcielibyśmy, aby pojedynek potrwał jak najdłużej. Jeśli Andrzej dobrze wypadnie, być może otworzą się przed nim drzwi do starć z renomowanymi oponentami i to nie tylko w Polsce ale i w USA - dodaje Łapin.
Podczas gali "Wojak Boxing Night" zaprezentuje się także Łukasz "Gruby" Maciec (14-1-1, 2KO), jedyny lubelski pięściarz zawodowy. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego zmierzy się pojedynku zakontraktowanym na 8 rund z Chorwatem Alminem Kovaceicem (10-10-1).

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line
OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 669 gości oraz 1 użytkownik.

Partnerzy Spoty reklamowe PACO

Dawne Kino Wyzwolenie Peowiaków 6

KS Paco Zana 72 z lotu ptaka

Spot reklamowy firmy PACO

Spot reklamowy sklepu PACO Athletic Shop

Spot reklamowy Klubów Sportowych PACO

Wywiady paco.pl

Wywiad z Prezydentem Miasta Lublin Panem Krzysztofem Żukiem

Wywiad z Panem Zbigniewem Wojciechowskim

Wywiad z Marszałkiem Woj. Lubelskiego Panem Krzysztofem Hetmanem