Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:25
Wczoraj:1144
W tygodniu:7390
W miesiącu:25165
Ogólnie:3120404

Kto jest online

8
Online

niedziela, 22, kwiecień 2018 00:22

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Podczas sobotniej gali "Wojak Boxing Night" w Raciborzu Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO) w walce wieczoru bronił będzie pasów WBC Baltic i WBA International w starciu z Duńczykiem Clausem Bertino (13-2, 8 KO). Fiodor Łapin, trener 24-letniego Polaka w rozmowie z portalem ringpolska.pl liczy na pewną wygraną swojego podopiecznego, jednak zwraca uwagę, że w pojedynku z mierzącym prawie dwa metry oponentem Wawrzyk musi boksować rozważnie. - Atutem Clausa Bertino jest jego siła i warunki fizyczne, ale nie jest on demonem szybkości i tu na pewno będziemy szukać drogi do rozstrzygnięcia walki na naszą korzyść - mówi dla ringpolska.pl trener 12round KnockOut Promotions. - Andrzej musi być ruchliwy i czujny. Nie może sobie pozwolić na statyczne pozostawanie przy linach, gdzie może poczuć ciężką rękę rywala.


- Ten pojedynek pokaże, w którym miejscu aktualnie Andrzej się znajduje po serii dokuczliwych kontuzji, dlatego chcielibyśmy, aby pojedynek potrwał jak najdłużej. Jeśli Andrzej dobrze wypadnie, być może otworzą się przed nim drzwi do starć z renomowanymi oponentami i to nie tylko w Polsce ale i w USA - dodaje Łapin.
Podczas gali "Wojak Boxing Night" zaprezentuje się także Łukasz "Gruby" Maciec (14-1-1, 2KO), jedyny lubelski pięściarz zawodowy. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego zmierzy się pojedynku zakontraktowanym na 8 rund z Chorwatem Alminem Kovacevicem (10-10-1).

 

Trener Łapin dla ringpolska.pl: Wawrzyk musi być czujny w walce z Bertino


Podczas sobotniej gali "Wojak Boxing Night" w Raciborzu Andrzej Wawrzyk (24-0, 13 KO) w walce wieczoru bronił będzie pasów WBC Baltic i WBA International w starciu z Duńczykiem Clausem Bertino (13-2, 8 KO).Trener 24-letniego Polaka Fiodor Łapin w rozmowie z portalem ringpolska.pl liczy na pewną wygraną swojego podopiecznego, jednak zwraca uwagę, że w pojedynku z mierzącym prawie dwa metry oponentem Wawrzyk musi boksować rozważnie. - Atutem Clausa Bertino jest jego siła i warunki fizyczne, ale nie jest on demonem szybkości i tu na pewno będziemy szukać drogi do rozstrzygnięcia walki na naszą korzyść - mówi dla ringpolska.pl trener 12round KnockOut Promotions. - Andrzej musi być ruchliwy i czujny. Nie może sobie pozwolić na statyczne pozostawanie przy linach, gdzie może poczuć ciężką rękę rywala.

- Ten pojedynek pokaże, w którym miejscu aktualnie Andrzej się znajduje po serii dokuczliwych kontuzji, dlatego chcielibyśmy, aby pojedynek potrwał jak najdłużej. Jeśli Andrzej dobrze wypadnie, być może otworzą się przed nim drzwi do starć z renomowanymi oponentami i to nie tylko w Polsce ale i w USA - dodaje Łapin.
Podczas gali "Wojak Boxing Night" zaprezentuje się także Łukasz "Gruby" Maciec (14-1-1, 2KO), jedyny lubelski pięściarz zawodowy. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego zmierzy się pojedynku zakontraktowanym na 8 rund z Chorwatem Alminem Kovaceicem (10-10-1).

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 515 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO