Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1221
Wczoraj:3036
W tygodniu:10210
W miesiącu:26452
Ogólnie:5074369

Kto jest online

4
Online

czwartek, 21, wrzesień 2023 19:43

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Po blisko trzyletniej przerwie Beata Stelmaszczuk, najbardziej utytułowana zawodniczka Klubu Sportowego Paco wraca do armwrestlingu. Pięciokrotna mistrzyni Polski, czwarta zawodniczka Mistrzostw Europy w siłowaniu na ręce zamierza wystartować w tym roku w mistrzostwach kraju, które pod koniec marca odbędą się w Grudziądzu, a także w 23. Mistrzostwach Europy, które od 13 do 20 maja odbędą się w Gdańsku. - Taki jest plan, ale oczywiście życie może go jeszcze zweryfikować - mówi paco.pl, Beata Stelmaszczuk, szczęśliwa mama 3-letniego Oliwiera i... 3-miesięcznego Piotrusia.

 

 


- Jeśli chłopcy pozwolą mi na start, to wrócę. Bardzo chciałabym przypomnieć się rywalkom, a także kibicom. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tegoroczne mistrzostwa Europy odbędą się w naszym kraju - mówi nasza najlepsza armwrestlerka.
Póki co, Beata Stelmaszczuk już w tym roku brała udział w zawodach jako... sędzia, we wtorkowych zmaganiach młodzieży w międzygimnazjalnym turnieju w Gimnazjum nr 2 w Lublinie. 
- Z Grzegorzem Łasochą, organizatorem tej imprezy i trenerem armwrestlingu w Gimnazjum nr 2 znamy się od wielu lat. Kilkakrotnie gościłam na treningach w jego szkolnej sekcji. Teraz zwrócił się do mnie z prośbą, czy bym nie posędziowała zawodów. Zgodziłam się. Muszę przyznać, że młodzież pod okiem Grześka stale czyni postępy, a to dobrze wróży na przyszłość armwrestlingu na Lubelszczyźnie -  kończy nasza mistrzyni.


***

Beata Stelmaszczuk w Mistrzostwach Europy
Zawodniczka Paco dotychczas dwukrotnie startowała w mistrzostwach Starego Kontynentu.

2005 roku w XV Mistrzostwa Europy w Sofii w kategorii do 65 kg zajęła szóste miejsce na lewa rękę i dziewiąte miejsce na prawą.

Cztery lata później wystąpiła także w stolicy Bułgarii. W kategorii 80 kg w rywalizacji na prawą rękę uplasowała się na czwartym miejscu, na lewą była szósta.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 343 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO