Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1034
Wczoraj:965
W tygodniu:21055
W miesiącu:37782
Ogólnie:5342419

Kto jest online

2
Online

niedziela, 10, grudzień 2023 23:57

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

Cztery medale zdobyły w Mistrzostwach Polski w siłowaniu na ręce zawodniczki Klubu Sportowego Paco. Po raz kolejny tytuł mistrzyni kraju wywalczyła Beata Stelmaszczuk, na drugim stopniu podium stanęła Katarzyna Drwal, a na trzecim Ewa Wójtowicz.

Te cztery medale to ogromny sukces. Cieszą szczególnie medale moich koleżanek, dla których to był pierwszy start w mistrzostwach kraju. Kasia była czwarta na lewą i druga na prawą rękę. Ewa zanotowała najrówniejszą formę, bo dwukrotnie stawała na trzecim miejscu podium – mówi Beata Stelmaszczuk, nasza najlepsza zawodniczka, wielokrotna mistrzyni Polski, która z Kielc przywiozła zloty medal.
Tylko jeden, bo rywalizowałam jedynie na prawą rękę. Z drugiej konkurencji musiałam się wycofać, bo nadal leczę kontuzję przyczepu łokcia, odniesioną jeszcze w ubiegłym roku w Pucharze Polski – dodaje Stelmaszczuk.

Dzięki znakomitemu występowi Katarzyna Drwal i Beata Stelmaszczuk otrzymały powołania do kadry narodowej na XVIII Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Norwegii oraz XXX Mistrzostwa Świata w Kanadzie.

Dla Katarzyny Drwal mistrzostwa w Kielcach były pierwszymi tak poważnymi zawodami. Lublinianka pracująca od roku w klubie Paco przy ul. Kiepury dotychczas miała jedynie okazję oglądać Beatę Stelmaszczuk podczas treningów. Przed dwoma miesiącami zdecydowała się spróbować sił w armwrestlingu i przyłączyć się do zajęć pod okiem mistrzyni Polski.
.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 312 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO