Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:236
Wczoraj:744
W tygodniu:2644
W miesiącu:21141
Ogólnie:4545188

Kto jest online

5
Online

czwartek, 27, styczeń 2022 07:35

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

 Patrcyja Kozyra, nasza najlepsza fitnesska wystartuje w prestiżowych zawodach Arnold Classic Europe 2011. Do Madrytu, na zawody które odbędą się 8 i 9 października uda się ośmiosobowa reprezentacja Polski.

Skład kadry został ustalony na podstawie eliminacji rozegranych w Centrum Fitness „Fit-Fun” w Warszawie. Podczas kwalifikacji z bardzo dobrej strony zaprezentowały się wszystkie cztery startujące fitnesski, dlatego trener kadry narodowej Bogdan Szczotka miał twardy orzech do zgryzienia, bowiem w kadrze na zawody w Madrycie znalazło się miejsce jedynie dla dwóch zawodniczek. Ostatecznie wybór padł na Patrycję Kozyrę, która wystartuje w kategorii +168 cm i Magdalenę Krajkowska (158 cm). Dla obu naszych reprezentantek start w Hiszpanii będzie generalnym sprawdzianem przed czekającymi je tydzień później w Nowym Sadzie Mistrzostwami Świata.

Oprócz fitnessek w Arnold Classic wystartują także kulturyści: Katarzyna Woś (katergoria wszechwag), Tomasz Lech (100 kg), Andrzej Kołodziejczyk i Marek Olejniczak (+100 kg), Mariusz Bałaziński i Przemysław Żokowski (kulturystyka klasyczna kat. 175 cm).

BAS

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 760 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO