Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:302
Wczoraj:731
W tygodniu:1726
W miesiącu:6482
Ogólnie:4696013

Kto jest online

5
Online

środa, 10, sierpień 2022 11:14

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 W finale fitness sylwetkowym kobiet w kategorii do 163cm nasz klub reprezentowały dwie zawodniczki zdobywczyni złotego medalu Anna Bernady i laureatka ostatniego finałowego miejsca Hanna Heldt. Zapraszamy do obejżenia wywiadu z Hanią i sprawdzenia co miała do powiedzenia na temat konkurencji, ogólnie zawodów i przede wszystkim czy zadowolona jest z osiągniętego wyniku.

 Kategorię bikini fitness do 166cm podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness wygrała reprezentantka Paco Lublin - Magdalena Kaleta. Drugie miejsce zajęła Joanna Kaczyńska (Aplauz Warszawa), natomiast trzecie przypadło dla Kai Wojciechowskiej (Black&White Ostrowiec Świętokrzyski). Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego. 

Podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach, pięknie zaprezentowała się zawodniczka Paco LublinAnna Bernady, która zajęła pierwsze miejsce w tej kategorii! Zaraz za nią na drugim miejscu podium stanęła Małgorzata Krawczyk, która po długiej przerwie wróciła do startu w zawodach, a trzecie miejsce zdobyła Małgorzata Śliwińska. W tej kategorii wystąpiły też Hanna Heldt, która zajęła 6. miejsce i Aleksandra Domaszewicz - 7. miejsce. Obydwie reprezentowały Paco Lublin. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z kategorii fitness sylwetkowe kobiet do 163cm.

 Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o tym, że Magda Siwek, wieloletnia instruktorka fitness, współpracująca z naszymi klubami od około 7 lat wyjeżdża. Z tej okazji, pełna energii, żywiołowa instruktorka, dająca mnóstwo motywacji na zajęciach fitness, została bardzo miło zaskoczona przez klientki uczęszczające na zajęcia aerobiku. 

Przed przed ostatnimi zajęciami prowadzonymi przez Madzię, w klubie Paco  przy ul. Kiepury 5B, uczestniczki zajęć obdarowały naszą Madzię drobnymi upominkami i kwiatami, a także zdjęły swoje bluzy, odkrywając koszulki z napisem: Kochamy Cię!. Ten bardzo miły gest rozczulił wszystkich! Jest nam niezmiernie miło, że w naszych klubach Paco panuje tak niezwykła, rodzinna atmosfera! Cieszymy się z tego, że możemy być dumni z naszych instruktorek. To świadczy o naszej bardzo dobrej renomie nad którą cały czas pracujemy. Zapraszamy na zajęcia fitness do Paco, w świetnej atmosferze pełnej uśmiechu i przyjaźni!


Z naszej strony życzymy Ci Madziu powodzenia i samych sukcesów! :)

Mateusz Dziekan, zawodnik Paco, który startuje w kulturystyce w kategorii męska sylwetka odebrał dzisiaj wyróżnienie z rak prezydenta Lublina, Krzysztofa Żuka. Nasz zawodnik nie spodziewał się takiej nagrody, był miło zaskoczony i dzięki temu jego morale znacznie wzrosło. Mateusz Dziekan otrzymał wyróżnienie za zajęcie drugiego miejsca podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w kategorii męska sylwetka. Jakie plany ma na ten, 2015 rok? Tego dowiecie się z wywiadu. 

 Monika Chmielewska to bardzo pozytywna osoba, która uwielbia zumbę. To instruktorka, która prowadziła zajęcia podczas karnawałowego maratonu zumby w Paco. Wszyscy bawili się świetnie, a jak sama Monika twierdzi, "Zumba przewija się do życia codziennego klientek, muzyka musi być interesująca, a choreografie zmieniane, żeby nie wiało nudą". Zobaczcie sami co działo się w minioną sobotę!

Kinga Wasak i Kamila Smyk to dwie młode siostry, które są wulkanami energii! Na co dzień prowadzą zajęcia w Lubartowie. Chętnie skorzystały z zaproszenia instruktorki klubu Paco i wprowadziły naprawdę gorącą atmosferę podczas karnawałowego maratonu zumby. Taniec to ich pasja i dzięki temu się realizują, ale najważniejsze jest zadowolenie uczestników i na tym im najbardziej zależy. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu

Dzisiejszy wieczór klub Paco przy ul. Zana 72 tętnił niesamowitą atmosferą. Pięć żywiołowych instruktorek porywało 38 uczestników maratonu do wspólnej zabawy. Wszyscy świetnie się bawili co widać zarówno na materiałach filmowych jak i na zdjęciach. Wszyscy spisaliście się na piątkę z plusem! Zapraszamy do obejrzenia galerii.  GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

 Świetna zabawa, porywające rytmy i dużo pozytywnej energii przekazywało dzisiaj pięć instruktorek zumby w tym Paulina Szurgocińska - instruktorka w klubach Paco i organizatorka maratonu. Podczas trwającego trzy godzinnego maratonu, 38-osobowa grupa miała możliwość wytańczenia się przy wolniejszych i szybszych rytmach muzycznych. Ciekawe układy choreograficzne porywały wszystkich do tańca i wspólnej zabawy, a uśmiechom nie było końca! Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Pauliną. Dla wszystkich uczestników i nauczycieli należą się ogromne brawa! 

Cztery razy w tygodniu w Klubie Sportowym przy ulicy Zana 72 w Lublinie odbywają się zajęcia ze sztangami. We wtorek i czwartek  o godzinie 20:00 klubowicze trenują pod bacznym okiem Magdaleny Siwek. W środę o tej samej porze na zajęcia Magic Bar zaprasza Agnieszka Górka, a w piątek o 19:00 Iwona Maziarz.
Na treningi ze sztangą chętnie przychodzą także panowie! Dzisiaj z liczną grupą pań ćwiczyli między innymi Andrzej Wodecki, stały bywalec zajęć ze sztangą oraz Krzysztof Sochacki.

Hanna Heldt to nasza brązowa medalistka Debiutów PZKFiTS 2014, piąta zawodniczka tegorocznych mistrzostw Polski seniorek w fitness sylwetkowym do 163 cm! Podopieczna Patrycji Kozyry, naszej byłej znakomitej zawodniczki, a obecnie trenerki, od kilku miesięcy wygląda i czuje się świetnie. Nie zawsze jednak tak było, o czym można przekonać się oglądając zdjęcia zamieszczone przez Hanię na fb. By spróbować swoich sił w fitness postanowiła ostro zabrać się do pracy i schudnąć aż 25 kg!
Nie zrobiłam tego w miesiąc, ale w pół roku ciężkimi treningami - przyznaje nasza medalistka Debiutów, która na co dzień pracuje jako... kucharka w pizzerii- Musiałam walczyć by nie podjadać w pracy - uśmiecha się mówiąc o swojej niesamowitej przemianie.
- Mój cel, który sobie obrałam był taki, że pokonam samą siebie. Choć przyznaje próbowałam już kilka razy się odchudzać. Biegałam, chodziłam na aerobik, ale rezultaty były znikome. Ilekroć jednak pnie udawało się, próbowałam dalej. W końcu wybrałam się na siłownię, gdzie otrzymałam wskazówki od trenera, których ściśle się trzymałam. Na treningi uczęszczałam pięć razy w tygodniu.

Hanna Heldt, nasza brązowa medalistka Debiutów PZKFiTS 2014, piąta zawodniczka tegorocznych mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym do 163 cm na swoim profilu na facebooku zamieściła najnowszą fotkę. W jakiej jest formie podopieczna Patrycji Kozyry? Znakomitej!

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 666 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO