Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:276
Wczoraj:744
W tygodniu:2684
W miesiącu:21181
Ogólnie:4545228

Kto jest online

9
Online

czwartek, 27, styczeń 2022 08:29

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

 Patrycja Kozyra z Klubu Sportowego Paco zajęła siódme miejsce w rozgrywanych w Madrycie prestiżowych zawodach Arnold Classic Europe. Naszej zawodniczce do awansu do finału fitness sylwetkowego powyżej 168 cm zabrakło zaledwie dwóch punktów.

Rywalizację wygrała Christine Schranz z Austrii, przed Julią Zabeliną z Rosji i Hiszpanką Emi Perez. Lepsze od Polki okazały się także Niemka Anne Schilling, Słowaczka Beata Karaskova i Brazylijka Maeme Lacerda, która jako ostatnia z 33 pkt. awansowała do finału (Kozyra uzyskała 35 pkt.).

- Czuję spory niedosty, bo awans do finału był bardzo blisko - wyznaje paco.pl Patrycja Kozyra, nasza najlepsza zawodniczka. - Z drugiej strony przed zawodami mówiłam, że ten start jest dla mnie dużą niewiadomą, bo jeszcze w tak prestiżowej imprezie nie startowałam, więc to siódme miejsce nie jest złe - dodaje.

Start w Madrycie był dla Patrycji Kozyry generalnym sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w Kulturystyce i Fitness kobiet , które już w sobotę i niedzielę odbędą się w Nowym Sadzie. Do Serbii nasza zawodniczka, która przed rokiem w MŚ w Mexico City była czwarta wraz z pozostałymi kadrowiczkami uda się w piątek.

- W Nowym Sadzie wystartuje szesnaście zawodniczek, które brały udział w Arnold Classic, a także te które nie pojechały do Hiszpanii, czyli w sumie należy się spodziewać ponad 20 startujących. - Wiem co trzeba jeszcze poprawić, ale nie oczekuję cudów, bo czasu jest bardzo mało. Na pewno dam z siebie wszystko, czy to wystarczy na finał, a może i coś więcej? To się okaże - kończy Patrycja Kozyra.

BAS

Galerię zdjęciową z zawodów Arnold Classic Europe można znaleźć na Muscular Development - najlepszym portalu kulturystycznym - www.musculardevelopment.pl

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 831 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO