PACOPOWER

Lubelska Karta Seniora

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci/Kozyra1.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

{gallery width=242 height=172 alignment=left}Aktualnosci/Kozyra1.jpg{/gallery} Patrycja Kozyra z Klubu Sportowego Paco do swojej bogatej tegorocznej kolekcji medalowej – między innymi została mistrzynią Polski – dorzuciła kolejny krążek u to z najcenniejszego kruszcu.

Zawodniczka lubelskiego klubu wygrała rywalizację podczas Pucharu Polski w kulturystyce i fitness, który odbył się w Zabrzu. Patrycja w kategorii sylwetkowej wręcz zdystansowała swoje rywalki. We wszystkich rundach uzyskała najlepsze noty od sędziów.

Trochę gorzej powiodło się naszym chłopakom. O pechu może mówić Jakub Potocki, który wymieniany jako jeden z pretendentów do podium w kategorii wszechwag, znalazł się tuż za nim. Znacznie niżej uplasował się Robert Winogrodzki, który był dziewiąty. Jednak Robert straty te powetował sobie występem wśród weteranów, gdzie w kategorii 40-49 lat zajął trzecie miejsce – relacjonuje występ lubelskich zawodników Andrzej Stachura, prezes KS Paco.
Dobrze w zabrzańskim turnieju spisała się także lubelska młodzież. W kategorii juniorów młodszych Rafał Ilnicki był szósty, a wśród juniorów do 75kg czwarte miejsce wywalczył Ernest Kamiński. W klasyfikacji drużynowej w gronie osiemnastu zespołów lubelskie Paco zajęło drugą lokatę, tuż za Violettą Bydgoszcz..