Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2401
Wczoraj:2442
W tygodniu:4843
W miesiącu:64987
Ogólnie:5523546

Kto jest online

4
Online

wtorek, 20, luty 2024 21:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Jak co roku, tak i w rywalizacji tegorocznych, ósmych z kolei Mistrzostw Polski – Kielce 2008 pojawiło się kilka nowych zawodników.

Oczywiście w tym miejscu nie jestem w stanie opisać wszystkich startów debiutantów tegorocznej rywalizacji, ale z całą pewnością kilka z nich zasługuje na uwagę.

Bardzo dobrze wystartowały dwie zawodniczki z PACO Lublin: Katarzyna Drwal oraz Ewa Wojtowicz. W kategorii do 50 kg seniorek na rękę lewa zajęły po kolei miejsce 2 i 3, natomiast na rękę prawą Ewa miejsce 3, Kasia miejsce 4. Wśród kobiet bardzo dobrze wystartowała też Marta Choromańska z Złoty Tur Gdynia, która (podobnie jak zawodniczki z Paco) z niespełna dwumiesięcznym stażem treningowym rywalizacje zakończyła z trzema medalami na koncie (juniorki lewa, prawa ręka do 60 kg miejsce 1, seniorki do 60 kg miejsce 3). Nie należy zapominać o dużej liczbie debiutantów z MCKiS Tytan Jaworzno, UKS 16 Koszalin, Szaki Club Żary, Rushh Kielce i wiele, wiele inny klubowych zawodników, którzy swój pierwszy udział w Kielcach na pewno zapamiętają na całe życie. Bo takich mistrzostw i takiej rywalizacji, a szczególnie zakończonej miejscem medalowym nie da się chyba zapomnieć.Paweł Podlewski, 2008-04-08 Armpower.net.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 418 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO