Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:926
Wczoraj:5173
W tygodniu:16657
W miesiącu:197738
Ogólnie:6130900

Kto jest online

5
Online

czwartek, 30, maj 2024 04:33

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Trener personalny w Klubie Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5 b. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ukończył kurs na instruktora sportu o specjalności Kulturystyka w szkole Pawła Filleborna "Filon", uzyskując tym samym certyfikat EFBB (Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness), masażysta I stopnia. Jego zainteresownia to fizjologia wysiłku, różne formy treningu siłowego i wydolnościowego, trening gibkościowy, odżywianie, suplementacja sportowa. Dawid zajmuje się prowadzeniem zajęć, których celem jest skuteczne i bezpieczne kształotwanie sylwtki pod kątem indywidualnych potrzeb trenującego. Proponowane treningi to połączenie ćwiczeń oporowych (siłowych) z wydolnościowymi (cardio). Zajęcia te obejmują budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, spalanie tkanki tłuszczowej, kształtowanie kondycji, modelowanie sylwetki, trening sensomotoryczny, ogólnorozwojowy (holistyczny) oraz ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Karolina Bolek ukończyła Technikum Budowlano-Geodezyjne na kierunku: architektura krajobrazu. Pracę w Klubie Sportowym Paco przy ul. Zana72 rozpoczęła w listopadzie 2012r. Zajmuje się rejestracją klientów oraz komputerową bazą danych jak również doradztwem przy wyborze suplementów. W wolnych chwilkach chętnie uczęszcza na treningi do Klubu Paco przy ul. Kiepury 5b.

Od 3 sierpnia 2015 roku współpracuje z Klubem Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5B. 

Absolwent Lubelskiej Szkoły Wyższej o kierunku ekonomia. Od 2004 roku ćwiczy w Klubie Sportowym Paco. Sporty siłowe trenuje od ponad 6 lat natomiast od 3 lat interesuje się kulturystyką. W 2007 r otrzymał uprawnienia trenera i został wyróżniony Międzynarodowym Certyfikatem Europejskiej Federacji Kulturystyki i Fitness. Zawsze chętnie służy pomocą oraz fachową poradą. Współpracując z klientami stosuje najskuteczniejsze metody w celu redukcji lub przyrostu masy mięśniowej oraz poprawy wyglądu i samopoczucia klienta.

Kierownik klubu Paco przy ul. Kiepury 5b. Pracę w klubie rozpoczęła od 2002 roku. Współpracownica klubu zajmująca się obsługą klientów, pracami biurowymi, udzielaniem porad dotyczących suplementacji oraz zajmująca się ogólną promocją klubu.

Pracę w klubie Paco na ul. Kiepury 5b rozpoczęła w 2007 roku. Od 2009 rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kreuje dobry wizerunek klubu, zajmuje się rejestracją klientów, pracami biurowymi oraz odpowiednim doborem suplementów. Zawodniczka armwrestlingu Klubu Paco, zadebiutowała na "VIII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008" zdobywając w kat. do 50 kg drugie miejsce na lewą rękę oraz czwarte na prawą.

Magdalena Włosek

Absolwent politologii. Kulturystykę trenuje od ponad 10 lat, jako instruktor pracuje w Klubie Paco od 2006. Posiada licencję trenera międzynarodowego, którą uzyskał w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna, uznawaną przez Europejską Federację Kulturystyki i Fitness. Każdego dnia doradza klientom, jak dbać o sylwetkę i dobrą kondycję.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Tomasza Mochnieja.

Piotr Nikiel

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie o kierunku Administracja. Sporty siłowe trenuje od 2002 roku. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w 2007 pracując w lubelskim klubie sportowym KM Magnum. Z KS Paco związany jest od 2008, kiedy to rozpoczął ćwiczenia pod czujnym okiem Sebastiana Nogala (były instruktor i zawodnik kulturystyki KS PACO). Przy jego osobie rozwijał dalsze tajniki wiedzy o ćwiczeniach, suplementacji, diecie. Pracę jako trener w klubie Paco rozpoczął w październiku 2011 roku.

Na co dzień zajmuje się także muzyką. Jest gitarzystą, wokalistą i liderem własnego zespołu muzycznego Gap_Year. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych.

W swojej pracy jako trener pomaga w układaniu odpowiednich planów treningowych, diety oraz suplementacji pod indywidualne potrzeby klienta. Jego osobowość pozwala mu szybko i łatwo nawiązać kontakt z ćwiczącymi.

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO