Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:2015
Wczoraj:3491
W tygodniu:5506
W miesiącu:62403
Ogólnie:6202178

Kto jest online

12
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 09:43

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Logo PACO LUBLIN Andrzej Stachura Prezes Klubu Sportowego PACO , właściciel Sklepów PACO Athletic SHOP. Założyciel firmy pasjonat sportu, od lat zajmuje się promocją boksu, kulturystyki, armwrestlingu na terenie całego kraju. Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę z dziedziny treningu, żywienia oraz suplementacji. Chętnie swoim doświadczeniem dzieli się z zawodnikami klubowymi oraz klientami. Wiele lat trenował boks później kulturystykę – zawodnik i trener stąd jego zrozumienie dla potrzeb firmy i oczekiwań klientów.

Andrzej Stachura
Prezes Klubu Sportowego PACO , właściciel Sklepów PACO Athletic SHOP. Założyciel firmy pasjonat sportu, od lat zajmuje się promocją boksu, kulturystyki, armwrestlingu na terenie całego kraju. Jest osobą posiadającą ogromną wiedzę z dziedziny treningu, żywienia oraz suplementacji. Chętnie swoim doświadczeniem dzieli się z zawodnikami klubowymi oraz klientami. Wiele lat trenował boks później kulturystykę. Zawodnik i trener stąd jego zrozumienie dla potrzeb firmy i oczekiwań klientów.

Klub Sportowy PACO istnieje od 1991 roku, ma wielu wychowanków i bogatą tradycje. W klubie działają sekcje kultrystyki, boksu, trójboju siłowego i wyciskania, armwrestlingu oraz zajęcia z aerobiku rozbudowane o najnowsze formy i trendy.

Od 1999 roku nasi zawodnicy zajmują czołowe lokaty na zawodach rangi Mistrzostw Polski i Europy, Pucharze Polski i Pucharze Świata W naszych sekcjach trenują młodzi adebci dyscyplin siłowych, jak również zwolennicy zdrowego sportowego trybu życia. Zajęcia treningowe prowadzą wykwalifikowani i utytułowani instruktorzy, służący radą w dziedzinie treningu, odżywiania i dietetyki oraz suplementacji. Klub PACO posiada dwa obiekty treningowe położone przy ul. T.Zana 72 oraz przy ul. J.Kiepury 5b. Wspaniałe warunki lokalowe oraz doskonały atestowany sprzęt sprawił, że klub zyskał miano najlepiej wyposażonego w województwie lubelskim.

Do Państwa dyspozycji jest również nowoczesne solarium, sauna oraz doskonale zaopatrzony barek sportowy. Nasz sklep Paco Athletic Shop mieszczący się przy ul.1 Maja 12 oraz sklep internetowy oferujący całą gamę sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego, odżywek, odzieży sportowej, akcesoriów sportowych. Dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz karty stałego klienta.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-22.00 Sob: 8.00-19.00

Kierownik KS PACO Zana 72

Mariusz Stachura

Związany z firmą PACO od momentu jej powstania. Specjalista od sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu sportowego oraz odżywek oferowanych w naszych punktach. Człowiek, który dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji przyczynił się do rozwoju Klubów i Sklepów Sportowych PACO. Współorganizator imprez i gal bokserskich. Dzięki swojemu uczestnictwu w wielu szkoleniach i seminariach jest osobą o dużej wiedzy w dziedzinie suplementacji i zawsze chętnie służy pomocą naszym klientom

Klub Sportowy "PACO" przy ul. Kiepury 5b został założony w 1990 r. W ciągu tych lat klub uzyskał wysoką renomę i bogatą tradycję. Tutaj ćwiczą jedni z czołowych kulturystów w Polsce, którzy zdobywali także tytuły na konkursach międzynarodowych. Klub "PACO" proponuje Państwu usługi w zakresie rekreacji ruchowo-sportowej.

Siłownia posiada wysokiej klasy sprzęt treningowy testowany przez trenera Kadry Polskiej Kulturystyki i Fitness. Dzięki profesjonalnie wyposażonej siłowni i wykwalifikowanej kadrze instruktorów, którzy służą radą w zakresie ćwiczeń, odżywiania i suplementacji, uczęszczają do nas klienci z całego Lublina i okolic. Prowadzimy również zajęcia z aerobiku, boksu i armwrestling'u. W klubie znajduje się solarium, duża przestrzeń barowo-rekreacyjna, gdzie można po przebytym treningu odpocząć, zrelaksować się, skorzystać z internetu czy obejrzeć TV. Oferujemy Państwu również masaż wykonywany przez profesjonalnego, dyplomowanego masażystę i miłą obsługę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych klubów.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-22.00 Sob: 8.00-12.00


Kierownik KS Paco Kiepury 5B

 

 

 Katarzyna Drwal - współpracę w klubie Paco przy ul. Kiepury 5b rozpoczęła w 2007 roku. Od 2009 rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kreuje dobry wizerunek klubu, zajmuje się rejestracją klientów, pracami biurowymi oraz odpowiednim doborem suplementów. Zawodniczka armwrestlingu Klubu Paco, zadebiutowała na "VIII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008" zdobywając w kat. do 50 kg drugie miejsce na lewą rękę oraz czwarte na prawą. W 2015roku ukończyła kurs Trenera Personalnego w Akademii Sportu S4 w Warszawie, a także kurs na Instruktora Fitness w Polskiej Akademii Sportu w Lublinie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO