Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1932
Wczoraj:3491
W tygodniu:5423
W miesiącu:62320
Ogólnie:6202095

Kto jest online

11
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 09:20

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora





Monika Ozimek współpracę z Klubem Sportowym Paco przy ul. Zana72 rozpoczęła w grudniu 2013 roku. Zajmuje się rejestracją klientów oraz sprzedażą i doborem odpowiednich suplementów. Monika cechuje się bardzo dobrą komunikatywnością i chętnie służy pomocą.

Marzena Stelmaszek - Współpracownica Klubu Paco Zana 72 od kwietnia 2016r.Osoba komunikatywna, kompetentna i otwarta dbająca o dobry wizerunek firmy. W naszym klubie zajmuje się rejestracją klientów jak również służy pomocą w zakresie doboru odpowiedniej suplementacji. Na swoim koncie ma również osiągnięcia sportowe  w latach 1998-2005 cwiczyła czworbój lekkoatletyczny z dużymi sukcesami jeśli chodzi o woj lubelskie.

Była pracownica klubu Paco przy ul. Zana 72 od 2008 roku. Ukończyła studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku socjologia. Osoba komunikatywna zajmująca się dbaniem o dobry wizerunek klubu, posiada wiedzę w zakresie suplementacji i służy pomocą w jej odpowiednim doborze. Pracuje również w Centrum Handlowym "Galeria Olimp" w Lublinie , w punkcie Vitamin-Shop jako doradca oraz sprzedawca odżywek

Współpracuje z Klubem Sportowym Paco od stycznia 2012r. Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski – wydział ekonomii. Jest osobą komunikatywną, lubi dobrą literaturę i ciekawe filmy. Swoje pierwsze kroki stawiała w Klubie Paco na Zana gdzie zajmowała się tworzeniem kartotekowych baz danych klientów. Posiada niezbędną wiedzę w zakresie suplementacji,dlatego chętnie służy pomocą w jej odpowiednim doborze. Obecnie pracuje w Galerii Handlowej Olimp – w sklepie Vitamin Shop przy Al. Spółdzielczości Pracy 32.

Katarzyna Gonder - Studentka II roku Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Lublinie o kierunku Pedagogika z Resocjalizacją. Współpracuje z Klubem Sportowym Paco przy ul. Zana 72 od lipca 2013 roku. Zajmuje się zapisami nowych uczestników do bazy komputerowej klubu oraz sprzedażą i doborem odpowiednich suplementów. Osoba komunikatywna, chętnie służy radą i pomocą uczestnikom Klubu Paco.

Współpracowała z Klubem Sportowym PACO od września 2009 roku. Ukończyła Katolicki Uniwersytet Lubelski - Wydział Filozofii specjalizacja społeczno-ekonomiczna. Osoba kreatywna i komunikatywna, odpowiedzialna za tworzenie kartotekowych baz danych klientów klubu oraz za odpowiedni dobór i sprzedaż suplementacji. Od lat związana ze sportem, uczestniczyła wielokrotnie w warsztatach fitness.

Paulina Punda

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego, magister Zarządzania. Ukończył kurs instruktora w szkole Instruktorów i Trenerów Pawła Filleborna. Od lat pasjonuje się i zajmuje sportami siłowymi i fitness. Pracuje w Klubie Sportowym PACO dwa lata, służąc profesjonalną poradą ćwiczącym. Proponuje programy treningowe pozwalające pozbywać się nadwagi, kształtujące sylwetkę i takie które zwiększają masę mięśniową. Fachowiec w dziedzinie treningów i suplementacji.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Krzysztofa Badio.

Dietetyk, trener II klasy kulturystyki ze specjalnością żywienie sportowców, absolwent AWF w Białej Podlaskiej oraz Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Autor trzech książek oraz twórca nowatorskiego programu profilaktyki otyłości w szkole. Od sześciu lat w swojej pracy dietetyka współpracuje z Katedrą Higieny i Promocji Zdrowia na AWF w Warszawie a od 2 lat z Instytutem Żywności i Żywienia w Warszawie. Do sierpnia 2007 również nauczyciel wychowania fizycznego. W latach 2004/2005 odpowiadał za dietę i trening zakończonej sukcesem pierwszej edycji akcji "Schudnij z Kurierem".

Współpracownica klubu Paco na ul. Zana 72 od 2008 roku. Kreuje dobry wizerunek firmy poprzez odpowiednie podejście do klienta, zajmuje się komputerową bazą danych jak i sprzedażą suplementacji

Ela Ozga

Marta Kabała

Małgorzata Szymaszek

Współpracę z Klubem Sportowym PACO rozpoczęłą od kwietnia 2011 r. Zajmuje się sprzedażą karnetów i rejestracją komputerową ćwiczących. Przygotowuje doskonałe drinki regeneracyjne serwowane w naszym barku. Pomaga klientom naszych klubów w doborze odpowiednich suplementów diety.

Nasz Sklep on-line



 









OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO