Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1913
Wczoraj:3491
W tygodniu:5404
W miesiącu:62301
Ogólnie:6202076

Kto jest online

10
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 09:13

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Andrzej Gładyszewski -  ur.1966r, absolwent Technikum samochodowego w Puławach. Ukończył Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej - specjalność Kulturystyka w 2011r. Ćwiczy na siłowni od 17-go roku życia. Uprawiał również Taekwon-Do i Aikido. Z prawdziwą pasją i zaangażowaniem chętnie pomaga każdemu na siłowni. Współpracuje z Klubem Sportowym Paco zarówno przy ul. Kiepury 5b jak i Zana72. Posiada dużą wiedzę z zakresu treningu i suplementacji. Chętnie służy pomocą i radą. Pomaga w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Robert Rydz – ur. 1984 r., absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego w zakresie nauczania WF oraz gimnastyki korekcyjnej. W roku 2008 ukończył kursy na Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności fitness oraz nowoczesne formy gimnastyki. W latach 2009 – 2010 był kierownikiem drużyny STAL WOLA w ekstraklasie koszykarzy oraz sędzią PZKOSZ. Pracę w klubie rozpoczął w czerwcu 2012 r. Jego miła aparycja i osobowość pozwala mu na łatwe i szybkie nawiązywanie kontaktów z klientami. Jako trener pomaga w układaniu zestawów ćwiczeń oraz instruuje prawidłowy przebieg treningów.

Każdy klient może wziąć też udział w indywidualnych treningach pod okiem Roberta Rydza.

Klaudia Stachyra - Współpracownica klubu Paco na ul. Zana 72 od lipca 2015 roku. Kreuje dobry wizerunek firmy poprzez odpowiednie podejście do klienta, zajmuje się zapisami nowych uczestników do bazy komputerowej klubu oraz sprzedażą i doborem odpowiednich suplementów.

Pracę w klubie Paco na ul. Zana 72 rozpoczęła od 2007 roku. Ukończyła kierunek technika pracownika biurowego. Zajmuje się rejestracją klientów jak również komputerową bazą danych oraz pomaga w doborze suplementacji. Pracuje również w Centrum Handlowym "Galeria Olimp" w Lublinie, w punkcie Vitamin-Shop jako doradca oraz sprzedawca odżywek. Obecnie przebywa na urlopie wychowawczym.

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO