Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1972
Wczoraj:3491
W tygodniu:5463
W miesiącu:62360
Ogólnie:6202135

Kto jest online

7
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 09:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Klub Sportowy PACO istnieje od 1991 roku, ma wielu wychowanków i bogatą tradycje. W klubie działają sekcje kultrystyki, boksu, trójboju siłowego i wyciskania, armwrestlingu oraz zajęcia z aerobiku rozbudowane o najnowsze formy i trendy.

Od 1999 roku nasi zawodnicy zajmują czołowe lokaty na zawodach rangi Mistrzostw Polski i Europy, Pucharze Polski i Pucharze Świata W naszych sekcjach trenują młodzi adebci dyscyplin siłowych, jak również zwolennicy zdrowego sportowego trybu życia. Zajęcia treningowe prowadzą wykwalifikowani i utytułowani instruktorzy, służący radą w dziedzinie treningu, odżywiania i dietetyki oraz suplementacji. Klub PACO posiada dwa obiekty treningowe położone przy ul. T.Zana 72 oraz przy ul. J.Kiepury 5b. Wspaniałe warunki lokalowe oraz doskonały atestowany sprzęt sprawił, że klub zyskał miano najlepiej wyposażonego w województwie lubelskim.

Do Państwa dyspozycji jest również nowoczesne solarium, sauna oraz doskonale zaopatrzony barek sportowy. Nasz sklep Paco Athletic Shop mieszczący się przy ul.1 Maja 12 oraz sklep internetowy oferujący całą gamę sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego, odżywek, odzieży sportowej, akcesoriów sportowych. Dla stałych klientów oferujemy rabaty oraz karty stałego klienta.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-22.00 Sob: 8.00-19.00

Kierownik KS PACO Zana 72

Mariusz Stachura

Związany z firmą PACO od momentu jej powstania. Specjalista od sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu sportowego oraz odżywek oferowanych w naszych punktach. Człowiek, który dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencji przyczynił się do rozwoju Klubów i Sklepów Sportowych PACO. Współorganizator imprez i gal bokserskich. Dzięki swojemu uczestnictwu w wielu szkoleniach i seminariach jest osobą o dużej wiedzy w dziedzinie suplementacji i zawsze chętnie służy pomocą naszym klientom

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO