Logowanie

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1507
Wczoraj:3862
W tygodniu:18336
W miesiącu:66361
Ogólnie:6314437

Kto jest online

21
Online

piątek, 19, lipiec 2024 12:24

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Lubelska Karta Seniora

Klub Sportowy "PACO" przy ul. Kiepury 5b został założony w 1990 r. W ciągu tych lat klub uzyskał wysoką renomę i bogatą tradycję. Tutaj ćwiczą jedni z czołowych kulturystów w Polsce, którzy zdobywali także tytuły na konkursach międzynarodowych. Klub "PACO" proponuje Państwu usługi w zakresie rekreacji ruchowo-sportowej.

Siłownia posiada wysokiej klasy sprzęt treningowy testowany przez trenera Kadry Polskiej Kulturystyki i Fitness. Dzięki profesjonalnie wyposażonej siłowni i wykwalifikowanej kadrze instruktorów, którzy służą radą w zakresie ćwiczeń, odżywiania i suplementacji, uczęszczają do nas klienci z całego Lublina i okolic. Prowadzimy również zajęcia z aerobiku, boksu i armwrestling'u. W klubie znajduje się solarium, duża przestrzeń barowo-rekreacyjna, gdzie można po przebytym treningu odpocząć, zrelaksować się, skorzystać z internetu czy obejrzeć TV. Oferujemy Państwu również masaż wykonywany przez profesjonalnego, dyplomowanego masażystę i miłą obsługę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszych klubów.

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8.00-22.00 Sob: 8.00-12.00


Kierownik KS Paco Kiepury 5B

 

 

 Katarzyna Drwal - współpracę w klubie Paco przy ul. Kiepury 5b rozpoczęła w 2007 roku. Od 2009 rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Kreuje dobry wizerunek klubu, zajmuje się rejestracją klientów, pracami biurowymi oraz odpowiednim doborem suplementów. Zawodniczka armwrestlingu Klubu Paco, zadebiutowała na "VIII Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008" zdobywając w kat. do 50 kg drugie miejsce na lewą rękę oraz czwarte na prawą. W 2015roku ukończyła kurs Trenera Personalnego w Akademii Sportu S4 w Warszawie, a także kurs na Instruktora Fitness w Polskiej Akademii Sportu w Lublinie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz Sklep on-line 

OFERTA WYNAJMU

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO