Karol Judin

Już w najbliższą środę w Grudziądzu rozpoczną się XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. Na cztery dni przed zawodami kamera paco.pl podglądała w Klubie Sportowym Paco przy ulicy Zana 72 w Lublinie w jakiej formie jest Karol Judin, jeden z dwóch naszych reprezentantów, który w mistrzostwach bronić będzie wywalczonego przed rokiem w Lesznie złotego medalu.
Zapraszamy do obejrzenia migawek z treningu podopiecznego Władysława Maciejewskiego, a także rozmowy z 18-letnim pięściarzem, przeprowadzonej tuż po sobotnich zajęciach.  

Wydział Sędziowski Polskiego Związku Bokserskiego podał obsadę Mistrzostw Polski juniorów oraz juniorek. Zarówno w zawodach, które odbędą się w Grudziądzu od 10 do 14 kwietnia (chłopcy), jak i w Krynicy, które rozegrane zostaną tydzień później (dziewczęta) w gronie sędziów zabrakło przedstawicieli okręgu lubelskiego.
Mistrzostwa Polski juniorów, w których wystąpią między innymi Karol Judin i Mikołaj Lewczuk z Paco sędziować w ringu i na punkty będą: Łukasz Demel (Grudziądz), Sebastian Śledzinski (Elbląg), Filip Stefański (Poznań), Andrzej Ostaszewski (Białystok), Rafał Komar (Kraków) i Tomasz Wolny (Katowice). Sędzią głównym zawodów będzie Mieczysław Skrobała z Poznania.

Od 10 do 14 kwietnia w Grudziądzu odbędą się XX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. W zawodach wystartują mistrzowie poszczególnych okręgów, w tym dwaj reprezentanci Paco, Karol Judin w kat. 49 kg, który bronić będzie wywalczonego przed rokiem tytułu oraz w kategorii do 91 kg Mikołaj Lewczuk, dla którego będzie to pierwszy tak ważny start. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Mikołajem, którą kamera paco.pl zarejestrowała tuż po piątkowym, przedpołudniowym treningu w Klubie Sportowym Paco przy ulicy Zana 72.

Karol Judin, nasz ubiegłoroczny mistrz Polski juniorów z Leszna od jutra uczestniczyć będzie w zgrupowaniu Młodzieżowej Kadry Narodowej w Wiśle.
Po sobotnim treningu w Klubie Sportowym Paco przy ulicy Zana 72,  ostatnim przed wyjazdem na 10-dniowy obóz, nasz zawodnik znalazł chwilkę na rozmowę z paco.pl

Karol Judin, nasz ubiegłoroczny mistrz Polski juniorów z Leszna weźmie udział w zgrupowaniu Młodzieżowej Kadry Narodowej, które od 3 do 14 lutego odbędzie się w Wiśle.
Zbigniew Raubo, trener reprezentacji  na obóz powołał piętnastu młodych zawodników. Pięściarz Paco jest jedynym z okręgu lubelskiego!

Karol Judin to utalentowany zawodnik klubu sportowego Paco. Swoje zamiłowanie do boksu chce wpoić swojej 13-letniej siostrze Oli. Po wtorkowym treningu Karol i Ola włożyli rękawice. Młoda dziewczyna nie dała za wygraną i dzielnie stawiała czoła swojemu bratu. Jak Ola dopinguje swojego brata przed zawodami? Czy też chciałaby uczestniczyć w treningach boksu? zapraszammy do krótkiego wywiadu

W sobotę, w Sokółce Karol Judin z Klubu Sportowego Paco weźmie udział w kolejnym, drugim w karierze pięściarskim meczu międzypaństwowym. Tym razem nasz mistrz Polski juniorów będzie rywalizował z rówieśnikiem z Litwy.
- Musi wygrać i tyle. Nie prowadzę biura podroży tylko kadrę. To mecz reprezentacji, a nie piknik i wierzę, że każdy z powołanych przeze mnie zawodników dobrze o tym wie - mówi paco.pl Zbigniew Raubo, trener młodzieżowej kadry narodowej.
W reprezentacyjnym debiucie z spotkaniu przeciwko Francuzom w Złotowie Judin zremisował z Anthonym Chapatem - To był jego debiut, za bardzo chciał. 1,5 rundy przeboksował rewelacyjnie. Później presja wyniku, a może i trochę brak kondycji sprawiły, że sędziowie orzekli ostatecznie remis. Teraz wierzę, że od początku do końca zaboksuje tak jakbyśmy wszyscy chcieli - kończy trener Raubo.

Takich wakacji, a raczej ich braku Karol Judin, nasz młody utalentowany pięściarz na pewno się nie spodziewał. Mistrz Polski juniorów w kategorii do 49 kg niedawno, przez blisko dwa tygodnie przebywał z kadrą wojewódzką na zgrupowaniu w Ośrodku Świtezianka nad Jeziorem Białym. Już 27 lipca podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego wyjeżdża na mecz międzypaństwowy z Litwą do Sokółki, skąd uda się bezpośrednio do Grudziądza na zgrupowanie kadry młodzieżowej. Jak się okazuje obóz w miejscowości nad Wisłą nie będzie ostatnim tego lata dla Karola. 10 sierpnia, czyli dwa dni po jego zakończeniu rozpocznie się kolejne zgrupowanie, tym razem w Wałczu i potrwa do 22 sierpnia.
Przygotowania kadry podporządkowane są najważniejszej tegorocznej imprezie Młodzieżowym Mistrzostwom Świata, które odbędą się w dniach 15-28 października w Bangkoku.
- Cóż, bez pracy nie ma kołaczy - mówi Karol Judin - Na pewno nieco inaczej

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 940 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO