Tomasz Kąkol

Tomasz Kąkol z Klubu Sportowego Paco w rozpoczynających się w piątek w Chełmie Mistrzostwach Okręgu w Boksie będzie chciał po raz kolejny sięgnąć po złoty medal. Czy zrobi to w tak imponującym stylu jak przed rokiem w Puławach, gdzie w trzech walkach nie dał rywalom najmniejszych szans? Przypominamy najefektowniejsze zwycięstwo podopiecznego trenera Władysława Maciejewskiego z mistrzostw okręgu 2012. W pierwszej walce w kategorii  64 kg już w 10 sekundzie Tomek trafił prawym prostym Dawida Brudzińskiego z Hetmana. Zamościanin wylądował na deskach i nie był już w stanie dalej walczyć.

Tomasz Kąkol z Klubu Sportowego Paco nie zdołał awansować do półfinału kategorii 64 kg rozgrywanych w Lesznie 19. Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie. Po wygranej w środę, w 1/8 finału z Mateuszem Woźniakiem z Victorii Ostrołęka, w piątkowym ćwierćfinale uległ 14:21 Wiesławowi Góralowi z Boks Team Oława.
Tomek wygrał pierwszą rundę 5:4. Niestety, w kolejnych dwóch sędziowie głównie zaliczali ciosy rywalowi i dość wyrównany pojedynek zakończył się siedmiopunktową wygraną zawodnika z Oławy.  
Wyniki ćwierćfinałów 19. Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie  w kategorii do 64 kg:

Dzisiaj w rozgrywanych w Lesznie 19. Mistrzostwach Polski Juniorów w Boksie odbędą się ćwierćfinały. Zobaczymy w nich aż sześciu zawodników z okręgu lubelskiego, w tym dwóch reprezentantów Klubu Sportowego Paco. W walce o półfinał i co najmniej brązowy medal Karol Judin w kategorii do 49 kg zmierzy się z Rafałem Bergielem z Wisły Kraków, a Tomasz Kąkol w kat. do 64 kg z Wiesławem Góralem z Boks Team Oława. Walka z udziałem Judina będzie czwartą w serii rozpoczynającej się o godzinie 11, z kolei Kąkola jedenastą. Pojedynki będzie można obejrzeć na www.leszno.pl i www.bokser.org.
Walki ćwierćfinałowe 19. Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie z udziałem zawodników z okręgu lubelskiego:

W 1. rundzie rozgrywanych w Lesznie Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie Tomasz Kąkol z Klubu Sportowego Paco w 1/8 finału kategorii do 64 kilogramów pokonał Mateusza Woźniaka z Victorii Ostrołęka 3:2.
 W drugiej, popołudniowej serii eliminacyjnej, rozpoczynającej się o godzinie 16  zobaczymy drugiego z naszych reprezentantów - Mateusza Filipczuka, który o ćwierćfinał kategorii do 81 kg zaboksuje z Nikodemem Sierszulskim z KS Boks Poznań.

Tomasz Kąkol z Klubu Sportowego Paco w imponującym stylu zmierza po kolejny w karierze tytuł mistrza okręgu lubelskiego w boksie! W piątek w Puławach nasz junior bez problemów pokonał w ćwierćfinale kategorii 64 kg Alberta Kołodzieja z Gwarka Łęczna 3:0 (sędziowie punktowali: 27:16, 24:18 i 21:14). Dzisiaj w półfinale na rozprawienie się z Dawidem Brudzińskim z Hetmana Zamość potrzebował zaledwie 10 sekund! Po mocnym prawym ciosie podopiecznego trenera Władysława Maciejewskiego rywal wylądował na deskach.
Zamościanin nie był już w stanie dalej walczyć i pojedynek dobiegł końca.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 660 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO