Piotr "Wilk" Wilczewski

Box Nation, pierwszy kanał telewizyjny w całości poświęcony pięściarstwu, a także Polsat Sport pokażą 15 października walkę w obronie pasa mistrzowskiego Piotra "Wilka" Wilczewskiego (29-1, 10 KO) z Jamesem DeGale`a (10-1, 8 KO) .W Box Nation dostępnym na satelicie EUROBIRD-1 (28,5°E) oraz dla abonentów platformy Sky Digital (pozycja w tunerach - 456.) na żywo będzie można obejrzeć pojedynek z udziałem "Wilka", a także starcie mistrza świata federacji WBO w kategorii półciężkiej Nathana Cleverly’ego (22-0, 11 KO) z Tonym Bellewem (16-0, 10 KO).

15 października w Echo Arena w Liverpoolu Piotr Wilczewski (29-1-0) zmierzy się w 12-rundowym pojedynku z Jamesem DeGale (10-1-0, 8 KO), byłym mistrzem olimpijskim. "Wilk" bronić będzie tytułu mistrza Europy organizacji EBU oraz interkontynentalnego mistrza federacji WBO w wadze super średniej Niespełna dwa tygodnie przed walką paco.pl rozmawiało z 33-letnim podopiecznym trenera Andrzeja Gmitruka

W sobotę w Lublinie gościł Piotr Wilczewski (29-1-0, 10KO), jeden z najlepszych polskich pięściarzy zawodowych, która za dwa tygodnie w Anglii bronić będzie pasa mistrza Europy. "Wilk" spotkał się w Klubie Sportowy Paco przy ulicy Zana 72 z Andrzejem Stachurą, sternikiem lubelskiego klubu. - Piotrek przyjechał aby podziękować za okazaną pomoc w przygotowaniach do walki z Jamesem DeGale, a także poradzić się w kwestii suplementacji.

Piotr "Wilk" Wilczewski (29-1, 10 KO) i Przemysław Opalach (2-0, 1 KO) podczas treningu w Klubie Sportowym Paco przy ul Kiepury prezentują walkę z cieniem. To już końcówka ich pobytu w Lublinie "Wilk", aktualny mistrz Europy wagi super średniej już 17 września w Londynie zmierzy się z Jamesem DeGale'em (10-1, 8 KO).

Piotr Wilczewski skończył 33 lata. Paco.pl zawodnikowi grupy O'Chikara Gmitruk Team składa najserdeczniejsze życzenia.

"Wilk" bardzo często i chętnie odwiedza Lublin i Klub Sportowy Paco. Przy ulicy Kiepury 5 B i Zana 72 wielokrotnie przygotowywał się do swoich pojedynków (29-1).

Przez dwanaście dni Piotr "Wilk" Wilczewski (29-1, 10 KO) razem z Przemysławem Opalachem (2-0, 1 KO) trenują w klubie Paco.

 

Przemysław Opalach, trener personalny, który od tego roku jest pięściarzem zawodowym, razem z Piotrem Wilczewskim zawitali do Lublina. Przez 18 lat mieszkał w Niemczech, gdzie trenował pod okiem Jerry Elliotta i Uwe Schustera. Po przyjeździe do swojego rodzinnego miasta założył klub sportowy "Wiki Olsztyn" i sekcję bokserską.

Piotr Wilczewski (27-1, 9 KO), Dariusz Sęk (9-0-1, 4 KO) i Kamil Łaszczyk przybyli do Lublina, aby przygotowywać się tam do czekających ich niebawem walk. Dwaj pierwsi wystąpią już 11 grudnia podczas gali grupy O'Chikara Gmitruk Team w Grodzisku Mazowieckim. Z kolei Łaszczyk na zawodowym ringu zadebiutuje osiem dni później, podczas wieczoru bokserskiego organizowanego przez Boxing Production w Białymstoku. - Przez pierwszy tydzień byliśmy w Białymstoku. Kamil sparował tam z Dariuszem Snarskim, a ja z Darkiem Sękiem, Aleksym Kuziemskim i Robertem Świerzbińskim. Teraz, dzięki uprzejmości pana Andrzeja Stachury, mamy możliwość trenowania w klubie Paco, z resztą już nie po raz pierwszy – opowiada Wilczewski.

Wywiad z Piotrem Wilczewskim (26-1, 8 KO), doświadczonym pięściarzem zawodowym grupy O'chikara Gmitruk Team. Popularny "Wilk", to zdobywca pasów WBF International oraz mistrza świata federacji TWBA w wadze super średniej. - W jakiej formie jesteś na obecną chwilę?  Piotr Wilczewski: Na pewno jestem zmęczony, bo przyjechałem do Lublina dzisiaj w nocy. Troszeczkę też znużenie psychiczne, ale na pewno chęci do treningów są. 

W piątkowy wieczór, podczas gali boksu zawodowego w Koszalinie, organizowanej przez O'chikara Gmitruk Team swoje kolejne pojedynki wygraliPiotr Wilk” Wilczewskioraz Roman „Lwie Serce” Szkarupa, pięściarze którzy przez kilka tygodni do ostatnich walk przygotowywali się w Lublinie, w Klubie Sportowym Paco przy ulicy Kiepury 5 B.Wilk” po zwycięstwie w 10-rundowym pojedynku z Amerykaninem Demetriusem Davisem i zdobyciu tymczasowego pasa TWBA kategorii super średniej w wywiadzie dla Canal+, stacji która na żywo transmitowała galę, gorąco podziękował za pomoc w przygotowaniach Andrzejowi Stachurze, prezesowi Paco, a także trenerowi Ryszardowi Muratowi.

 Piotr Wilk Wilczewski dla PACO SPORT

 - Tu jest wspaniały klimat dla boksu - mówi o Klubie Sportowym Paco - Piotr Wilczewski, jeden z pięściarzy grupy O’chikara Gmitruk Team, przebywających na obozie w Lublinie. 31-letni Wilk w obiektach przy ul. Kiepury i Zana oraz w hali w Świdniku przygotowuje się do swojego 25. pojedynku w karierze.

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 678 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO