Logowanie

Kurs Trenera

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:179
Wczoraj:2890
W tygodniu:20249
W miesiącu:179
Ogólnie:5099741

Kto jest online

1
Online

niedziela, 01, październik 2023 02:32

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Karolina Michalczuk

 Trzy lata temu Karolina Michalczuk była blisko absolutnego światowego topu. W Chinach świętowała brązowy medal mistrzostw świata i szykowała się do występu w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Start w stolicy Wielkiej Brytanii nie powiódł się – przygoda Michalczuk z Igrzyskami Olimpijskimi zakończyła się już po pierwszej walce, w której okazała się gorsza od Hinduski Mary Kom.

Od tego momentu zawodniczka Paco Lublin coraz częściej zaczęła wspominać o przejściu na zawodowstwo. Ta decyzja dojrzewała w niej przez kilkanaście miesięcy. W 2014 r. ogłosiła wreszcie, że kończy z boksem olimpijskim i przechodzi na zawodowstwo. Od tego momentu jednak nie stoczyła żadnej walki na profesjonalnym ringu. – Okazało się, że jestem za droga dla organizatorów niektórych gal – zdradza zawodniczka Paco. – Promotorzy nawet przeciętnych zawodniczek żądają podwójnych stawek za walkę z Michalczuk. Zdają sobie sprawę z jej klasy i tłumaczą, że nie chcą popsuć niezłych rekordów swoich bokserek – dodaje Andrzej Stachura, prezes Paco.

 Karolina Michalczuk porozmawiała z nami na temat Mistrzostw Polski Juniorów, klasy sportowej w VII liceum Ogólnokształcącym i swoich planach na przyszłość. Zapytaliśmy Karolinę o przejście z boksu amatorskiego na boks zawodowy, jakie ma plany na pracę jako trener w naszym klubie. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu z naszą najbardziej utytułowaną zawodniczką.

Tego można było się spodziewać, skoro nasi najlepsi reprezentanci, Karolina Michalczuk i Łukasz Maciec nie zostali zaproszeni na galę, choć byli wśród 30 nominowanych do tytułu najlepszego i najpopularniejszego sportowca Lubelszczyzny w 2014 roku w 53. Plebiscycie Kuriera. Brak zaproszeń dla byłej zwyciężczyni plebiscytu, zawodniczki która do "Złotej Dziesiątki" wybierana była aż osiem razy, a także dla ubiegłorocznego ósmego zawodnika w głosowaniu kibiców mógł oznaczać jedno: że nie znaleźli się tym razem w gronie laureatów. Tak też się stało. Które miejsca zajęli ostatecznie była mistrzyni świata i Europy oraz jedyny lubelski pięściarz zawodowy? Tego podczas piątkowej gali nie dowiedzieliśmy się!
Plebiscyt wygrał młociarz Paweł Fajdek z Agrosu Zamość przed Konradem Czerniakiem, byłym już pływakiem puławskiej Wisły oraz motocrossowcem Jakubem Piątkiem.

Znamy wyniki pierwszej części głosowania w 53. Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najpopularniejszych i Najlepszych Sportowców Lubelszczyzny. Czytelnicy oddawali swoje typy na kuponach do 23 grudnia, a drogą SMS tydzień dłużej.
Gdyby o plebiscytowej kolejności decydowali tylko czytelnicy (w tym roku do ich głosów doliczony zostanie wybór 30-osobowej kapituły składającej się z ludzi związanych ze sportem m.in. byli zawodnicy, trenerzy, a także dziennikarze) w "Złotej dziesiątce" zabrakłoby reprezentanta Paco. Łukasz Maciec, jedyny lubelski pięściarz zawodowy zajął w głosowaniu 17. miejsce, a Karolina Michalczuk, 13-krotna mistrzyni Polski w boksie, była mistrzyni świata i Europy 21.
Głosowanie wygrał Paweł Fajdek z Agrosu Zamość, ubiegłoroczny mistrz świata, tegoroczny wicemistrz Europy i rekordzista Polski w rzucie młotem. Drugie miejsce zajął pływak Konrad Czerniak, a trzecie motocyklista Jakub Piątek.
Wyniki głosowania czytelników w 53. Plebiscycie Kuriera Lubelskiego na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca Lubelszczyzny w 2014 roku:

Karolina Michalczuk, była mistrzyni świata i Europy, 13-krotna mistrzyni Polski, Wojtek Dworak, nasz wicemistrz kraju juniorów z 2011 roku, instruktor Wojciech Grabowski oraz Kasia Gonder, pracujący na co dzień w Klubie Sportowym Paco przy ul. Zana 72 stanęli dzisiaj przed naszą kamerą i złożyli Wam świąteczne życzenia.
Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym znalazły się także świąteczne fotki naszych klubowiczów.

Tomasz Brzyski to jeden z najlepszych piłkarzy mistrzów Polski, warszawskiej Legii. 32-letni wychowanek Lublinianki od czwartku przychodzi na zajęcia do Klubu Sportowego Paco przy ul. Zana 72, gdzie przechodzi rehabilitację po operacji przywodzicieli pachwin. Po dzisiejszym treningu w klubowej recepcji znakomity piłkarz miał okazję porozmawiać chwilę z Karoliną Michalczuk, najlepszą zawodniczką w historii polskiego boksu.
- Oczywiście, że słyszałem o sukcesach Karoliny i chyba tak jak wszyscy w Lublinie zawsze mocno jej kibicuję - powiedział paco.pl
Tomasz Brzyski od naszej bokserki otrzymał kalendarz Paco na rok 2015 nie tylko z jej zdjęciem, ale i autografem.

Maciek przychodzi na boks do Klubu Sportowego Paco przy ul. Zana 72 w Lublinie od ponad trzech lat. O wielej jednak dłużej interesuje się pięściarstwem i kibicuje Karolinie Michalczuk, byłej mistrzyni świata i Europy, 13-krotnej mistrzyni Polski. Po dzisiejszych zajęciach lublinianin otrzymał od naszej znakomitej zawodniczki kalendarz na rok 2015 nie tylko z jej zdjęciem, ale i autografem.
Przypominamy! Dla naszych klubowiczów, którzy dokonują zakupu co najmniej trzymiesięcznego karnetu lub odżywek i suplementów PACO Power o wartości minimum 100 zł mamy kalendarze na rok 2015  nie tylko z Karoliną Michalczuk, ale także pozostałymi naszymi mistrzami: Łukaszem Maćcem (jedyny lubelski pięściarz zawodowy), Jakubem Potockim (mistrz Europy weteranów w kulturystce),
Markiem "Oley" Olejniczakiem (mistrz świata 2012 w kulturystyce), Tomaszem Kornalewskim (srebrny medalista mistrzostw świata w kulturystyce klasycznej 2014) oraz byłą najlepszą naszą fitneską Patrycją Kozyrą Urbaniak.
Kalendarz można otrzymać także w Paco Athletic Shop przy ul. 1 Maja 12 oraz w Vitamin Shopie w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy.

 Już po raz 53. raz wybieramy najpopularniejszych i najlepszych sportowców Lubelszczyzny w najstarszym w naszym regionie plebiscycie sportowym Kuriera Lubelskiego. Na nasze głosy czeka 30 sportowców, którzy w 2014 roku odnosili największe sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Jedną z kandydatek nominowanych do nagrody jest Karolina Michalczuk, zawodniczka Klubu Sportowego Paco.

W czwartkowych zajęciach pięściarskich w Klubie Sportowym Paco przy ul. Kiepury 5 B w Lublinie, prowadzonych przez trenera Piotra Szaliłowa, brało udział blisko 20 uczestników, w tym dwie kobiety: dobrze znana sympatykom boksu na  Lubelszczyźnie Ania Cioczek oraz pani Justyna, która dopiero stawia pierwsze kroki w pięściarstwie.
Przypominamy! Na zajęcia pięściarskie w KS Paco można wybrać się w Lublinie do klubu przy ul. Zana 72 (od poniedziałku do piątku o godz. 9:30 i 15:30, a w sobotę o godz. 9:00), ul. Kiepury 5 B (od poniedziałku do piątku o godz. 20:00) oraz do Zespołu Szkół nr 11 przy ul. Farbiarskiej, gdzie od 1 września w VII LO działa klasa bokserska (codziennie oprócz weekendów godz. 17:30).

Łukasz Maciec z Paco Team, jedyny lubelski pięściarz zawodowy w 25. walce w karierze odniósł 22. zwycięstwo! Podczas sobotniej gali Polsat Boxing Night w Krakowie podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego bez problemów uporał się z Michałem Żeromińskim (7-2, 1 KO).
"Gruby" od początku do końca dyktował warunki w ringu. O mały włos, a walka zakończyłaby się przed czasem. Ostatecznie jednak lublinianin zdecydowanie wygrał na punkty. Dwóch sędziów punktowało 80:72, jeden 79:73.
Gratulacje!

Widzowie zobaczyli w akcji Karolinę Michalczuk, naszą byłą mistrzynię świata i Europy, 13-krotną mistrzynię Polski. Podopieczna trenera Władysława Maciejewskiego zmierzyła się z zawodniczką Carbo Gliwice, Jadwigą Stańczak ubiegłoroczną wicemistrzynię Polski w kategorii do 57 kg. Zobaczcie galerię foto z tego wydarzenia! GALERIA DOSTĘPNA POD TYM LINKIEM

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 304 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO