Dzisiaj w Ostródzie rozpoczną się pierwsze tegoroczne zawody Grand Prix PZB, będącą jedną z trzech eliminacji do 84. Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Wśród zawodników, którzy przystąpią do rywalizacji jest także reprezentant Paco, Krzysztof Kosela, powracający do boksu po 10-miesięcznej przerwie.
Nasz zawodnik jest już w Ostródzie. - Za mną już badania lekarskie i waga. Ile ważę? Nic się nie zmieniło od poniedziałku, czyli 115 kg - mówi Krzysztof Kosela.
Do kategorii +91 kg, w której przystąpi reprezentant Paco zgłosiło się 12 zawodników. Jeśli wszyscy chętni wystartują w turnieju oznaczać to będzie, że dzisiaj w najcięższej kategorii w ringu zobaczymy ośmiu pięściarzy, czterech bez walki będzie miało zapewniony już udział w jutrzejszych ćwierćfinałach i trzy punkty do klasyfikacji GP (półfinaliści dostają po 5 pkt., zawodnik który zajmie drugie miejsce 7 pkt., a zwycięzca 9 pkt.).

 

Do mistrzostw Polski, które odbędą się w marcu w Zawierciu zakwalifikuje się z każdej kategorii po 8 czołowych zawodników z rankingu Grand Prix, po turniejach w Ostródzie, Gdańsku (14-17 lutego) i Wrocławiu (28 lutego - 3 marca).

Komentarze   

#2 Sztanga666 2013-01-31 14:11
I ja także trzymam kciuki :)
#1 BORAT 2013-01-31 12:57
Powodzenia :-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 304 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO