Mateusz Gątnicki i Adrian Kotecki, pięściarze KS Paco, a także Krzysztof Kosela, który jeszcze reprezentował na początku roku barwy  naszego klubu znaleźli się w rankingu seniorów Polskiego Związku Bokserskiego za 2013 rok. Na najwyższym miejscu został sklasyfikowany Kosela, który przed mistrzostwami Polski postanowił  przenieść się do radomskiej Broni - w kategorii +91 kg z 56 pkt. zajął drugie miejsce (pierwszy Roger Hryniuk z Cristal Białystok zgromadził 104 pkt.). Mateusz Gątnicki, który z powodu kłopotów zdrowotnych musiał zrezygnować z udziału w mistrzostwach kraju młodzieżowców i seniorów (był jednym z głównych kandydatów do medalu)  z 31 pkt. w kategorii 81 kg został sklasyfikowany na 10 miejscu.
Adrian Kotecki w kategorii 75 kg z ośmioma innymi pięściarzami z 1 pkt. uplasował się na miejscach 36-44.

Zestawienie  w oparciu o zawody kwalifikowane w 2013 roku (Turniej im.Feliksa "Papy" Stamma, Turnieje Międzynarodowe w Debreczynie  i Sofii, Mistrzostwa Europy w Mińsku-Białoruś, Mistrzostwa Świata, Czwórmecz Międzypaństwowy Irlandia-Polska-Ukraina-Francja w Berck Sur Mer, Grand Prix 2013, 84. Indywidualne Mistrzostwa Polski, XXI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski) przygotował Wojciech Nagórny.