Dwa dni dzielą mieszkańców Lublina od kolejnej Gali Boksu Zawodowego. Tym razem na ringu zaprezentują się m.in. Mateusz Masternak, Piotr Wilczewski i lublinianin Łukasz Maciec. Wszyscy są podopiecznymi trenera Andrzeja Gmitruka.
- W weekend bokserzy rozjechali się do domów na krótki odpoczynek.

To takie mentalne podładowanie akumulatorów. Już wrócili do Lublina. Do gali nie będą mieli żadnych ciężkich treningów. Teraz skupiamy się na świeżości i ostatnich poprawkach dotyczących techniki i ...taktyki – dodaje Gmitruk.
Fani pięściarstwa gwiazdom piątkowej gali będą się mogli przyjrzeć z bliska już dzisiaj. W policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony O'Chikara przy ul. Prusa 8 o godz. 15 odbędzie się otwarty trening. Zaprezentują się w nim wszyscy bokserzy O'Chikara Gmitruk Team, którzy 3 października walczyć będą w hali Globus. Dzień później w Fantasy Park w Centrum Plaza w Lublinie odbędzie się oficjalna prezentacja i ceremonia ważenia. Początek o godz. 17. Z kolei gala rozpocznie się w piątek o godz. 19. Dwa dni dzielą mieszkańców Lublina od kolejnej Gali Boksu Zawodowego. Tym razem na ringu zaprezentują się m.in. Mateusz Masternak, Piotr Wilczewski i lublinianin Łukasz Maciec. Wszyscy są podopiecznymi trenera Andrzeja Gmitruka.
- W weekend bokserzy rozjechali się do domów na krótki odpoczynek. To takie mentalne podładowanie akumulatorów. Już wrócili do Lublina. Do gali nie będą mieli żadnych ciężkich treningów. Teraz skupiamy się na świeżości i ostatnich poprawkach dotyczących techniki i ...taktyki – dodaje Gmitruk.
Fani pięściarstwa gwiazdom piątkowej gali będą się mogli przyjrzeć z bliska już dzisiaj. W policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony O'Chikara przy ul. Prusa 8 o godz. 15 odbędzie się otwarty trening. Zaprezentują się w nim wszyscy bokserzy O'Chikara Gmitruk Team, którzy 3 października walczyć będą w hali Globus. Dzień później w Fantasy Park w Centrum Plaza w Lublinie odbędzie się oficjalna prezentacja i ceremonia ważenia. Początek o godz. 17. Z kolei gala rozpocznie się w piątek o godz. 19.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 

OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 544 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO