Najważniejsze imprezy trzeciego miesiąca 2013 roku dla reprezentantów naszego klubu to XIII Mistrzostwa Polski Kobiet w Boksie, rozgrywane w Lublinie oraz XX Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w miejscowości Ostrów Mazowiecka. W pierwszej imprezie Karolina Michalczuk po raz 12. w karierze została mistrzynią kraju, w finale pokonując bez problemów Martynę Letkiewicz. W drugiej nasi wywalczyli cztery medale: złoty, srebrny i dwa brązowe. Najlepiej z naszych spisał się Paweł Gałęzowski, który wygrał rywalizację kulturystów w kat. 90 kg. Drugie miejsce zajął Maciej Frelikowski (kulturystyka klasyczna 180 cm), a trzecie Robert Proniewicz (kulturystyka 80 kg) i Patryk Szostak (kulturystyka +90 kg).

W marcu warto odnotować także kolejny udany start Mateusza Gątnickiego z Klubu Sportowego Paco  w zawodach Grand Prix PZB, tym razem w Ząbkowicach Śląskich. "Gąbka"  po raz kolejny walczył w finale. Podobnie jak w poprzednim turnieju w Gdańsku "Gąbka"  niestety musiał uznać wyższość rywala. Tym razem przegrał 0:3 walkę z Mateuszem Trycem.