Niestety złe wieści napłynęły do nas z obozu O'Chikara Gmitruk Team. 23-letni Mateusz Masternak nie wystąpi na wrześniowej gali w Olsztynie.

Zawodnik doznał kontuzji żebra podczas ostatniego sparingu. Andrzej Gmitruk trener zawodnika oficjalnie potwierdził dziś zmianę walki wieczoru. Zamiast Masternaka w ringu pojawi się Piotr Wilczewski, który podczas walki wieczoru bronić będzie tytułu mistrza świata TWBA w wadze super średniej.

 

- Takie rzeczy się zdarzają – mówi Andrzej Gmitruk. – Kontuzja żebra nie jest bardzo poważna, ale niestety bolesna i eliminuje Mateusz na kilka tygodni z treningów. Decyzja managera w walce wieczoru wystąpi kolega z teamu Mateusza, znany dobrze polskiej publiczności – Piotr „WILK” Wilczewski.– Piotr miał wystąpić na tej gali w 8 rundowym pojedynku. To miała być walka rankingowa, ponieważ w planach był start zagraniczny. Kontuzja Mateusza zmieniła nieco te plany. Piotr zabuksuje we wrześniu podczas walki wieczoru w Olsztynie. Zmienimy nieco cykl przygotowawczy, bo Piotra czeka znacznie trudniejszy przeciwnik – tłumaczy Andrzej Gmitruk.

 

Piotr Wilczewski ma na swoim koncie aż 3 mistrzowskie pasy – mistrza świata TWBA, który będzie bronił w Olsztynie oraz międzynarodowego mistrza Polski i mistrza International WBF.

 

Na gali w Olsztynie pojawi się również Roman Shkarupa mistrz Intercontinental WBF w wadze super średniej. – Myślę, że publiczność będzie zadowolona. Roman ma na swoim koncie 26 zawodowych walk, walczy w sposób bardzo widowiskowy. To właśnie dzięki wielkiemu sercu do boksu fani nadali mu przydomek „Lwie Serce” – mówi Andrzej Gmitruk.

 

OLSZTYN BOXING NIGHT to również dwa zawodowe, 4 rundowe debiuty młodych zawodników – Mateusza Malujdę i Norbera Dąbrowskiego. Tuż po nich w ringu wystąpi znany już polskim kibicom – Dariusz Sęk oraz Łukasz Maciec pięściarz trenujący, na co dzień w barwach PACO Lublin. Obie walki zostały zakontraktowane na 6 rund.

 

Atmosferę pomiędzy walkami pięściarzy podgrzewać będą występy taneczne pięknych dziewczyn. Organizatorzy gali przygotowali również niespodziankę dla fanów walk MMA.

 

Zapowiada się, zatem niezapomniana noc pełna sportowych wrażeń. Wielkie emocje gwarantowane. Olsztyn Boxing Night już 17 września w Hali Widowiskowo – Sportowej „URANIA”.
Źródło: http://www.bokser.org/content/2010/08/24/094806/index.jsp

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 

OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 716 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO